Блендер або кухонний комбайн?

blender-ili-kombain

Більшість споживачів вибирають побутову техніку копітко. Дійсно, цей захід складний і відповідальний. Плюс до цього, всюдисуща реклама пропонує потенційним покупцям диво-новинки світу техніки, придуманої для полегшення нашого побуту. Та й представлені електронні прилади скрізь: в магазинах електроніки, побутової техніки, інтернет-магазинах і на ринках. З одного боку хотілося б мати новинки і випробувати їх на ділі, але з іншого – подумаєш, а чи є необхідність у покупці всіх їх, нав’язуваних всюди? Не взаємозамінні вони? Далі пропонується розглянути функціональні можливості найбільш затребуваних приладів – кухонного комбайна і блендера.

Навіщо потрібен блендер?

blender-saturnСпочатку блендер був покликаний подрібнювати продукти до однорідного пюре. Блендери були затребувані мамами по всьому світу, які купували таку техніку для приготування харчування діткам з домашніх продуктів замість покупки готових баночок. Однак у сучасних блендерів Сатурн стало більше функцій – вони знайшли здатність також нарізати овочі і збивати. Класний блендер може використовуватися в якості шейкера, за допомогою нього можна готувати різні коктейлі. На цьому, мабуть, функції блендера закінчуються.

На що здатний кухонний комбайн?

Отже, що ж уміє робити кухонний комбайн? В основному його використовували, щоб нарізати овочі та фрукти на шматочки різноманітних форм і розмірів. Перші моделі комбайнів, випущені приблизно п’ятнадцять років тому, застосовувалися як електротерка, сучасні ж прилади можуть проводити нарізку овочів пластинами, кубиками, соломкою, вичавлювати сік і збивати тісто.

Що купити?

При тому, що як один, так і інший прилад забезпечує нарізку, все ж роблять вони це по-різному. Одержувані при різанні блендера шматочки нерівномірні, іноді занадто дрібні, тоді як результат нарізки овочів кухонним комбайном – рівні однакові шматочки, якщо необхідно, досить великі. Правда, для кухонного комбайна потрібно багато місця, тому, плануючи покупку комбайна, варто визначитися з місцем його зберігання. Прилад буде постійно використовуватися, тому повинен перебувати в зручному місці, а не припадати пилом на одній з верхніх полиць. Компактність робить блендер зручним і в зберіганні та використанні. Він поміщається в будь-якому ящику кухонної шафи.

Що ж, залишається тільки вибрати один з агрегатів, або купити обидва, тоді не доведеться аналізувати, який прилад корисніше.