Корисні функції в посудомийній машині

1-750x375

 

Наріжним каменем при виборі посудомийної машини, після наявності грошових коштів, стає її функціональність. Якщо Ви хочете підібрати практичний в домашньому господарстві пристрій з підвищеною універсальністю, зверніть увагу на вбудовані опції, орієнтовані на економію часу та електроенергії, безпеку дітей, захист від протікання води і піни від миючого засобу, а також можливість попереднього замочування або відкладання роботи за часом. Вони допоможуть зробити процес значно приємніше і економніше і захистять Вашу родину від непередбачених витрат через підтоплення.

 

На які функції посудомийних машин слід звернути увагу в першу чергу

 

Якщо Ви ведете активний спосіб життя, Вас можуть в будь-який момент викликати на терміновий виклик, рідні або співробітники здатні нагрянути без попереднього повідомлення або через насичений графік у Вас часто не буває вільних хвилин – віддайте перевагу аксесуарам з функцією «економії часу». Оптимальним вибором для Вас стане технологія VarioSpeed в машині Siemens SR 64E002 RU, що дозволяє зменшити час практично в 2 рази без втрати якості миття. При цьому збільшується тільки витрата енергії разом з ростом потужності. Грамотно розподілити час також допоможе таймер відстрочки запуску, що дозволяє виставити точний час початку процесу миття і сушки.

 

Заощадити час без суттєвого збільшення енерговитрат допоможе опція попереднього замочування. Завдяки їй посуд, що довго стояв, з присохлими залишками їжі буде готовий до швидкого миття в зручний для Вас момент.

 

Здатність до самоочищення, наявна в пристроях середньої цінової категорії і більш дорогих серіях, стане корисною особливістю, якщо Ви не хочете часто займатися промиванням фільтруючих елементів або їх заміною. Ця функція дозволить знизити витрати на обслуговування апарату. Вам потрібно буде тільки періодично запускати цикл очищення, що триває від 30 хв – до години в залежності від моделі.

 

Для забезпечення надійного захисту від протікання води беріть посудомийну машину з опцією «аквастоп». Вона відповідає за автоматичне відключення подачі води при порушенні цілісності шлангів або постачання електрикою. Ви зможете без побоювання залишати пристрій включеним, коли спите або йдете у справах.

posudomoechnaya-mashina-plyusy-i-minusy7

Додаткові опції, які стануть приємним бонусом молодим мамам

 

Якщо у Вас є діти і Ви хочете забезпечити для них максимальний захист від бактерій і грибків, а також забезпечити неможливість доступу до апарату під час роботи, Вам потрібно підібрати девайс, який:

 

  • Підходить для миття і стерилізації дитячого посуду. Це дозволить позбутися від рутини, убезпечити малюка від інфекції і вивільнити більше часу на спілкування.
  • Має функцію блокування від доступу дитини. Зручна кнопка не дозволить змінити режим на панелі без активації особливої комбінації і захистить дітей і квартиру.
  • Розрахований на використання дитячих миючих засобів, про що слід поцікавитися у продавця-консультанта.