Ковдра для комфортного сну – якою має бути

gl-14

 

Тільки якісна ковдра подарує здоровий сон, зручність і затишок. Щоб уникнути проблем зі здоров’ям, варто звертати увагу на наповнювач виробу. Він повинен бути гіпоалергенним. Важливі фактори – вологостійкість, повітропроникність, швидке відновлення форми.

 

Досить важливий такий критерій, як вага. Сон буде хорошим, якщо нічого не тисне, не доставляє дискомфорту. Варто враховувати пору року, для якої вибирається ковдра. Виріб для зими повинен якісно зберігати тепло. Чим вище показник тривалості терміну служби, тим вигіднішою буде покупка.

 

Здоровий і затишний сон – вибираємо ковдру за властивостями

 

 Провідність тепла. Найбільш утепленими вважаються пухові та вовняні. Добре зігріє взимку шовкова ковдра, вона має значну вагу і високу щільність. Для осені і весни підходять варіанти з синтетичними домішками. Для літніх ночей варто підбирати бавовняні і бамбукові вироби, а також з рослинних волокон.

 

Гіпоалергенність. Приділіть увагу виробам з бактерицидними властивостями, які усувають неприємні запахи і шкідливі бактерії. Йдеться про продукцію з натуральним складом (бамбук, евкаліпт) і сучасними синтетичними волокнами.

 

 Повітряна циркуляція. Сучасні виробники пропонують тільки якісні вироби. Навіть синтетичні ковдри дозволяють шкірі «дихати». Але найкраще регулюють повітрообмін речі з вовни і пуху.

 

 Легкість або вага виробу. Затишного сну можна домогтися лише в тому випадку, коли нічого не сковує рухів. Тому варто вибирати пухові ковдри або варіанти з синтетики.

 

 Простота в догляді. Пухові, шовкові і вовняні речі вимагають регулярного провітрювання і сухого чищення. Найлегше доглядати за виробами, склад яких представлений синтетичними або рослинними волокнами. Вони підходять для прання в машинці, швидко відновлюють форму і сохнуть.

 

Гігроскопічність. Найкращими ковдрами з подібним властивістю є вовняні. Виріб здатен відвести з організму вологу, пропустити її в атмосферу і дозволяє зберегти під час сну оптимальну температуру тіла.

2-11

Як вибрати ковдру для сну по наповнювачу

 

Текстильна промисловість радує покупців чудовими новинками, що володіють масою переваг. Робіть правильний вибір для того, щоб ваш сон був міцним і здоровим.

 

 Ковдра з овчини – чудово зігріває і оздоровлює, добре проводить повітря, усуває зайву вологість, благотворно впливає на опорно-рухові функції організму, не накопичує статику, омолоджує, усуває суглобову і м’язову біль.

 

 Бамбукова ковдра – антибактеріальний виріб чудово підходить алергікам. Розслабляє і відновлює організм, нейтралізує статичну електрику. Чудово дихає, випаровує і миттєво вбирає вологу, відштовхує пил. З нею тепло взимку і прохолодно влітку.

 

 Ковдра з вовни – відмінно підтримує тепло, не електризується, покращує кровообіг, добре відводить вологу, має унікальний повітрообмін, не дає пилу затримуватися на поверхні, знімає втому і розслабляє, має легку вагу, надає оздоровчу дію організму, дає шкірі «дихати», омолоджує .

 

 Ковдри з бавовни і вати – володіють низькою вагою, практичні і зручні. Не алергенний матеріал, прекрасно зберігають теплоту. Шкіра може дихати. Крім низької вартості, мають ще один плюс – добре вбирають в себе вологу.

 

 Шовкові ковдри – створюють оптимальний мікроклімат завдяки здатності пристосовуватися до температури зовнішнього середовища. Їх відрізняє високий термін експлуатації. Незрівнянно відштовхують бруд, не викликають алергічної реакції, не дають можливості осісти польовим кліщам.

 

 Ковдри з лебединого пуху – легкі і м’які вироби, мають високу пружністю. Вони приємні на дотик, гіпоалергенні, відмінно зберігають форму і прості в догляді.