Вугільні витяжки на кухню

ugolnaya-vytyazhka

Циркуляційні витяжки або як їх ще називають – вугільні витяжки – недорогий, але функціональний варіант витяжки в невеликих приміщеннях, в яких ускладнена або неможлива установка проточної витяжки. Більшість проточних витяжок теж здатні працювати в режимі рециркуляції при наявності змінних вугільних фільтрів, принцип роботи у них однаковий.

rabota-ugolnoj-vityazhkiРобота вугільних циркуляційних витяжок не залежить від наявності та стану вентиляційної системи. Їх легко встановити, для цього не потрібно викликати фахівців. Вони компактні, навіть невелика модель стандартної ширини 50 см, що відповідає розмірам стандартної плити. Обслуговування вугільних витяжок теж не становить особливої праці. Для того, щоб грамотно вибрати, а потім і купити витяжку з вугільним фільтром треба знати основні принципи їх роботи.

У всіх циркуляційних витяжках (або витяжках з режимом циркуляції) встановлюється два типи фільтрів: жировий (антижировой) і вугільний. Жировий фільтр – це та сіточка, яка видна на робочій поверхні. Він відповідає за первинну очистку повітря від великих домішок жиру, сажі, пилу і кіптяви. Ці фільтри беруть на себе до 95% домішок. Вони бувають одноразовими з синтетичних волокон і багаторазовими. Багаторазові жирові фільтри – зазвичай металеві сітки з дрібними отворами. Вони працюють не гірше тканинних одноразових фільтрів грубого очищення, але практичніше їх. Замість заміни, необхідної у разі використання одноразових фільтрів, багаторазові фільтри покладено періодично мити.

ugolnij-filtr-dla-vytyazhkiДля остаточної очистки повітря, в основному, для видалення неприємних запахів у витяжках за першим жировим фільтром передбачається вугільний фільтр, їх ще називають «абсорбційними». Основою вугільного фільтра є або кругла пластикова касета, або картридж прямокутної форми. Всередині фільтра, за дрібнопористої сіткою, знаходиться порошкове або гранульоване вугілля. Внаслідок абсорбції, щільність фільтруючого наповнювача збільшується, і проходження повітря стає скрутним. У залежності від інтенсивності використання витяжки, заміна фільтра може відбуватися один-чотири рази на рік. У деяких моделях витяжок є спеціальні датчики, що реагують на зміну пропускної здатності вугільного фільтра.

Зверніть увагу на великий вибір витяжок з вугільними фільтрами в інтернет магазинах побутової техніки. Отримати консультацію і вибрати необхідну модель і витратні матеріали, що продаються в таких магазинах, Ви можете щодня.