Як швидко прибратися в будинку: 9 порад від професійних покоївок

gl-9

 

Кожен день, приходячи додому, ви відчуваєте дискомфорт через розкидані по квартирі речі і забруднення, які чигають на всіх поверхнях? Щоб позбавитися від них, не потрібно докладати нелюдських зусиль. Досить дотримуватися елементарних порад від професійних покоївок.

 

Швидкого і якісного прибирання слід повчитися у професійних покоївок дорогих готелів. Вони знають кілька секретів, які дозволяють за кілька хвилин навести чистоту в будь-якій кімнаті. Працівниці готелів не можуть відкласти прибирання на більш пізній час і не дозволяють собі розслабитися. Це змушує їх шукати прийоми максимально швидкого позбавлення від будь-яких забруднень. Якими секретами професійні клінери можуть поділитися з нами?

 

Ліквідуйте все зайве

 

Досвідчені покоївки воліють починати клінінг з «чистого аркуша». Для цього вони виносять брудні речі, приготовану для прання постільну білизну та пакети зі сміттям за межі кімнати. Ви зможете прибратися будинку за 1 годину, якщо складете речі, які збиралися віднести в сміттєвий контейнер, в мішки. Зберіть постільну білизну та рушники, які потребують негайного прання. Позбавтеся від пляшечок з-під косметики, якщо не використовуйте їх досить давно. Перевірте туалетний столик і полиці у ванній на предмет знаходження на них сміття і порожньої тари. Чим менше косметики і предметів знаходиться на полиці, тим менше спокуси ви будете відчувати, щоб просто витерти пил навколо речей, не піднімаючи їх. Витираючи пил вологою ганчіркою, не ставте тюбики відразу на колишнє місце. Дочекайтеся висихання поверхні, і тоді на ній не залишиться плям. Це позбавить вас від необхідності протирати полиці і стелажі двічі, витрачаючи зайвий час.

 

Прибирайте пил мікрофіброю

2

Щоб прибратися за 15 хвилин, необхідно знайти засіб ефективного позбавлення від пилу. Жоден матеріал не може краще впоратися з поставленим завданням, ніж мікрофібра. З такою тканиною не може конкурувати жодна бавовняна серветка. Вона може бути альтернативою лише в самому крайньому випадку. Постарайтеся відмовитися від використання в прибиранні махрових рушників або полотен поліестеру. Такі матеріали лише розвіють частинки пилу, збільшуючи масштаб лиха.

 

Слідкуйте за станом штор

 

Регулярне прибирання штор — відмінний спосіб помітно знизити кількість пилу в квартирі. Фіранки міцно утримують пилові частинки. Як тільки ви торкаєтеся до полотна, забруднення починає поширюватися по кімнаті. Щоб вирішити проблему, швидко й чисто прибратися в будинку, достатньо періодично обтирати фіранки за допомогою вологої ганчірочки. Використовуйте рушники середніх розмірів. Переконайтеся, що вони володіють достатньою вагою, щоб з високою продуктивністю відбивати штори і не відчувати втоми. Рушник згортають трубочкою і обробляють кожне полотно. Пил вибирають на підлогу, після чого прибирають забруднення за допомогою пилососа.

 

Використовуйте пилосос до застосування швабри

3-4

Перш ніж пройтися по підлозі шваброю, досить пропилососити покриття. Вкрай складно видаляти з поверхні вологе волосся і шерсть. Щоб не зіткнутися з подібною проблемою, попередньо проводять сухе прибирання. Процедуру починають в дальньому кутку квартири, поступово просуваючись у напрямку до вхідних дверей. У ванній є найбільша кількість бактерій, тому обробку санвузлів проводять в останню чергу.

 

Дайте миючим засобам час

 

Очисники будуть працювати, якщо ви запасетеся терпінням. Засоби розпорошують по поверхнях і залишають на кілька хвилин. Це дозволить не вдаватися до фізичних зусиль для усунення забруднень. Уважно прочитайте рекомендації до використання абразивних засобів щодо поверхонь, інакше можна завдати непоправної шкоди сантехніці.

 

Вчіться правильно пилососити

 

Щоб обробка підлоги за допомогою пилососа була високоефективною, насамперед проводите обробку в тих місцях, де ходять найбільш інтенсивно. Поступово рухайтеся в бік виходу з квартири. Найбільш популярні у членів сім’ї місця обробляють двічі.

 

Пам’ятайте про ефективність оцту

 

Вашою секретною зброєю в прибиранні стане звичайний оцет. Розведений розчин заливають у пульверизатор, щоб моментально наносити на будь-які поверхні і позбавлятися від застарілого бруду.

 

Тримайте зубну щітку напоготові

4-7

Професійні покоївки тримають при собі кілька маленьких зубних щіток. Їх застосовують при обробці найбільш важкодоступних місць.

 

Інструменти повинні бути під рукою

 

Все, що може вам знадобитися повинно бути під рукою. Використовуйте пластиковий кошик, щоб розмістити в ньому необхідні інструменти для клінінгу.