Азія у вашому домі? Це реально!

azia-interierr

Східний стиль має дуже широкий діапазон кольорів. В традиційних інтер’єрах японських пагод актуальними є паперові стіни. У традиційних будинках часто стіни фарбуються так, щоб вони блищали, як шовк, що характерно для Китаю. Такий дизайн стін викликає відображення світла в кімнаті.

aksessuary-v-yaponskom-interiereУ сучасній концепції навпаки, використовуються матові покриття або повністю без блиску. Часто використовуваний варіант: виділити тільки одну стіну яскравим кольором. Давайте припустимо, що на стіні висить кімоно – воно буде залучати багато цікавих поглядів і виявиться чітким визначником східного інтер’єру. Щодо підлоги, тут повинні переважати нейтральні тони – не має значення, вибираєте ви дерево, килим, ламінат, бамбукові килимки. У цьому плані у вас є повна свобода.

Прикраси і аксесуари

Аксесуари типового азіатського інтер’єру виконані з різних матеріалів: дерева, текстилю, каменю, глини, бамбука. Все має бути природним – навіть якщо виріб металевий. Проникніть вглиб водної стихії з допомогою невеликих фонтанів. Якщо простір дозволяє, створіть домашній міні водоспад.

Точність, простота, чисті лінії, стиль і гармонія – ось атрибути азіатського дизайну інтер’єру та екстер’єру.

Подушки

Найкраще людина відпочиває і розслабляється на декоративних подушках, розкиданих по всьому низькому ложі. Для Східного стилю важлива гармонія з природою, але в поєднанні з вашим «Я».

Освітлення

bumazhnie-fonariki-v-ineriereПаперові ліхтарики є відмінною рисою азіатського дизайну інтер’єру та азіатської культури. Якщо такі, легко поривчасті лампи вас не влаштовують, для вас є зручна класика, т. зв. «вазові» лампи. Вони складаються з нижньої нерухомої кераміки або порцелянових частин, що нагадують японську вазу, абажур.

Тематичні картини і природа

Найкраща картина в азіатському стилі, яку можна повісити, це класична каліграфія, до речі вибрати набір для каліграфії ви можете в інтернеті, і японська живопис на папірусі. Вона може бути чорно-білою, або, як протилежність, грати всіма кольорами. Барвисті картини відразу ж захоплять увагу ваших гостей. Дух азіатського стилю вірний природі, і, отже, тематичні фотошпалери на стіни додадуть особливого шарму.

Декоративні чайники і карликове дерево

Вони є невід’ємною частиною не тільки японської кухні, але і вітальні. А якщо ви хочете озеленити квартиру, дерево Бонсай буде для вас ідеальним варіантом. Воно не тільки створює атмосферу чистоти в будинку, але і очищає повітря.