Безкаркасні меблі — за чи проти?

beskarkas-mebel

З кожним роком кількість прихильників безкаркасних меблів збільшується. І навіть супротивники цих новомодних меблів, після випробування якої-небудь новинки, змінюють свою думку.

Безкаркасними меблями дуже добре і зручно оформляти різні приміщення: офіси, квартири, будинки, дачі. Пуф, диван, крісло – всі ці елементи меблів можуть бути безкаркасними, і дуже красиво вписуватися в інтер’єр приміщень. Для початку давайте розглянемо переваги покупки і використання таких меблів.

Переваги безкаркасних меблів

preimuschestva-beskarkas-mebeliУ таких меблів, на відміну від «класичних», відсутні дерев’яні або металеві опори. Відразу спостерігається очевидний плюс – неможливо поранитися. Дуже зручно і просто у використанні. Пінополіуретан – це матеріал, який в основному вживається для наповнення таких меблів, витримує велику вагу. При цьому вага виробу не збільшується. Наприклад – диван, маючи розмір «два на два», має вагу не більше 55 кілограм. Одній людині буде легко пересувати цю меблі самостійно.

Не потрібно докладати багато зусиль, щоб така меблі приймала нові оригінальні положення, вона легко розкладається.

Безкаркасні меблі, при використанні нових технологій, можуть мати будь-який вигляд і стиль. Дуже легко займатися підбором таких меблів під будь-який інтер’єр, і вибором колірних комбінацій. Якщо з’явилося бажання змінити інтер’єр або колірні відтінки, то це легко робиться, пошиттям на таки меблі іншіх чохлів.

У цієї меблів відсутні жорсткі елементи, тому вона не скрипить. Ідеальний варіант для спальні.

Догляд за безкаркасними меблями

Такі меблі одягнені в чохли, які легко знімаються. Після прання в простій машинці, сушіння і прасування, чохли дуже просто одягаються на колишнє місце. Тому догляд за безкаркасними меблями не передбачає великих зусиль. Краса і чистота таких меблів забезпечена бо справа ця нехитра.

Ціна на безкаркасні меблі істотно різниться в залежності від складності матеріалів та моделі, які використовувалися на виробництві. Однак це не заважає використовувати безкаркасні меблі в будинках як простих, так і забезпечених людей.