Дизайн інтер’єру в стилі прованс

detskaya-v-stile-provans

Особливим романтичним французьким сільським шиком, а також затишком відрізняється дизайн в стилі прованс. Пояснюється це особливостями, властивими даному рідкісного стилю.

Відмітні особливості

stil-provanssРозглянутий стиль відрізняється використанням в якості декору для оздоблення приміщень світлих пастельних тонів, а також натуральних матеріалів. Наприклад, необроблене дерево, натуральні тканини, кераміка або камінь.

Оформлення в стилі прованс різноманітних приміщень

Прихожа. У класичному варіанті стиль, званий сільським шиком, передбачає потужну підлогу з каменю в передпокої. Допоможуть вдало підкреслити настрій такого стилю деякі витончені, але в теж час ковані речі, наприклад, ажурна ключниця або підставка для парасольок.

Вітальня. Як в обробці приміщення, так і для меблів слід застосовувати пастельні тони. Меблі повинні бути такого ж відтінку, як і обробка у вітальні. Наявність підхватів, підзорів воланів і рюшів допускається в дизайні штор в стилі прованс. Але при цьому штори не повинні бути важкими.

prihozhaya-provansДизайн спальні передбачає наявність великих розмірів ліжка з ажурними кованими деталями або різьбленими елементами з дерева. Даний стиль не допускає наявність підлогових килимових покриттів, а декоративні елементи можна використовувати як оздоблення для стін, а також прийоми з натуральних матеріалів, наприклад, штукатурку, білу кам’яну кладку.

Дитяча кімната. Екологічність є відмінною рисою оформлення в стилі прованс дитячої кімнати.

Ванна кімната. Ванну кімнату можна оформити в стилі сільського французького шику. Але слід враховувати, що вікно є основним елементом ванної в даному стилі. Ванна кімната в такому стильовому оформленні не приймає на стінах кахельну плитку – тільки фарбування по цеглі або каменю, а також шорстка штукатурка.

Кухня. Вона повинна втілювати сімейні традиції, особливий домашній затишок і спокій. Перерахованими вище способами цього можна досягти. Кухню можна поєднати з вітальнею в маленьких квартирах. А наявність столу-острову з потужною дерев’яною стільницею підкреслить дизайн в даному стилі.

Дизайн дачі

Стиль прованс є найкращим для оформлення інтер’єру в заміському будинку або на дачі. Відкриті балки перекриття добре впишуться в дизайн студії. Для оформлення інтер’єру їдальні можна також використовувати стиль прованс, він у всій красі допоможе розкрити особливості дизайну.