Додамо затишку за допомогою штор

shtory-dla-domaa

Весна – саме час вимити вікна і освіжити квартиру. Навіть не змінюючи меблі, можна змінити інтер’єр: купіть нові штори. Як би ми не прагнули до зручності і ергономічності, все одно, багато хто віддає перевагу тканинним завісам перед жалюзі. Адже вони скоріше схожі на уніформу, а штори надають приміщенню індивідуальність і неповторний колорит.

Звичайно, перш за все, потрібно визначитися, які акценти ви хочете розставити, і підібрати оформлення вікон так, щоб воно гармоніювало з рештою обстановкою в кімнаті: кольором стін і меблів, фактурою шпалер. І, безумовно, з вашими вподобаннями і натурою.

Класичні штори з ламбрекеном

shtory-s-lambrekenomПідійдуть для віталень в аристократичному стилі, для стриманих приміщень. Можливо, з тисненими шпалерами м’яких тонів або легким рослинним і геометричним орнаментом. З однотонними шпалерами добре буде виглядати варіант з парчі з рельєфом. Не бійтеся додати фарб у своє життя, якщо кімната витримана в строгому стилі: кольорові штори, з візерунком, з орнаментом. Важливо, щоб тюль або гардина поєднувалися з забарвленням. Тому вибирати і те, й інше краще відразу. А роблячи покупку в інтернеті, можна покластися на смак дизайнера, подивитися інтер’єри приміщень з запропонованими комплектами штор.

Французькі штори

Ці багаті штори з безліччю складок зараз не так популярні, як раніше. Головним чином тому, що за ними складніше доглядати, і вони більш вимогливі у виготовленні. Але якщо вас це не бентежить, і ви хочете багато краси або налаштовані перетворити спальню в будуар, тоді це ваш вибір. Магазини пропонують і їх.

На люверсах

І навпаки, прихильникам мінімалізму і абсолютної зручності підійдуть штори на люверсах. Вони являють собою прості прямі полотна, зверху йде ущільнююча тасьма і укріплені кільця, через які потім протягується карниз. Такий варіант, до речі, можна поєднувати з горизонтальними жалюзі: і практично, і сучасно, і, разом з тим, кімната зберігає індивідуальний стиль.

Штори для кухні

Особливість в тому, що це полегшений варіант: якщо для спальні доречно вибирати важку тканину на підкладці, яка надійно сховає любителя поспати від сонячних променів, то головне для кухонних штор – зручність використання: швидко зняти і випрати. Тому перевага віддається тюлям, сіткам, спадаючим складками у вигляді арок, кутів. Також може бути асиметричне виконання. Дизайнери придумують безліч фасонів, придбати їх можна на спеціалізованих сайтах, де чітко вказуються тканину і розміри.