Елітний текстиль. Історія бренду Hamam

tekstil-hamam

Ви любите розкішні речі? Якщо так, то ви точно станете постійним покупцем у магазинах елітного текстилю Hamam. Сьогодні цей бренд відомий всьому світу як виробник, який подарував світу елітну серію аксесуарів для СПА-процедур. За останні роки дана продукція підкорила ринок, зробивши його пріоритетним напрямком. Зараз вироби Hamam без проблем можна купити в магазинах, які знаходяться в різних районах. Крім цього, як будь-який сучасний бренд, Намам має офіційний інтернет-сайт, де кожен може переглянути каталог продукції і зробити замовлення вподобаного вироби.

Ідея бренда

ideya-brenda-hamamВперше продукція під брендом Намам з’явилася в Туреччині, в місті Денізлі. Відома c 1989 року текстильна фабрика EXE Textile вирішила запустити виробництво бренду преміум класу. І в співпраці з не менш відомим дизайнером Идиль Тарзи, в 2003 році світу були представлені елітні банні аксесуари Хамам. Це була одна з перших світових марок, які випускали рушники, халати та інші аксесуари цілими колекціями. Турецький ринок по достоїнству оцінив дует виробника і дизайнера, і незабаром їх спільний бренд став нереально популярним. Разом з такими брендами як EFES і Colin’s турецький уряд, в рамках національної компанії, зайнявся підтримкою Hamam.

Вже протягом першого року лінія елітного текстилю зайняла лідируючі позиції серед інших марок і особливо полюбилася власниками готелів з усього світу. Так, текстиль Hamam підкорив серце Роберта Де Ніро і сьогодні в мережі його готелів ви побачите халати і рушники виключно цього бренду.

На сьогоднішній день даний бренд став одним з найдорожчих і заслужено може стояти в одному ряду з такими метрами, як Ralph Lauren, або Calvin Klein.

Секрети виробництва

proizvodstvo-tekstilya-hamamДля виробництва своїх виробів фабрики використовують тільки найкращу і екологічно чисту сировину, вирощену на кращих плантаціях Туреччини. Для пошиття застосовуються інноваційні розробки, над якими працюють вчені зі Швейцарії та Туреччини. Серед таких: ексклюзивне антибактеріальне просочення Microban, вітамінізовані добавки, ароматні наповнювачі для рушників Skincare. Ще одним унікальним винаходом спеціально для Hamam стала гідробавовна – запатентований матеріал з високими поглинаючими властивостями. Також, для виробництва текстилю на фабриках використовують бамбукове волокно і кашемір.