Головні принципи оформлення вікон

rimskie-shtory-s-printami

Адже забезпечити максимальний комфорт і затишок в приміщенні можна лише завдяки ретельно продуманим деталям, які не вислизнуть від погляду досвідченого дизайнера.

Кожна людина прагне оточувати себе гарними речами. Не дивно, що дизайн інтер’єру – актуальна і затребувана послуга. Мабуть, головну роль у проектуванні інтер’єру грають вікна. Правильно оформлені вікна здатні створити спокійну, розслаблюючу або, навпаки, мотивуючу працездатність атмосферу в будь-якому приміщенні.

Як вибрати жалюзі?

oformlenie-okonnВ звичайних міських квартирах жалюзі виконують безліч корисних функцій. Вони захищають нас від надмірно цікавих поглядів випадкових перехожих (це актуально для мешканців першого поверху) і прямого впливу сонячних променів. Тому, в нашій свідомості, вони сприймаються швидше як суто технічне пристосування. Однак сучасні дизайнери пропонують використовувати жалюзі в якості яскравого інтер’єрного акценту.

Підбираючи жалюзі, слід звернути увагу на моделі з багатою колірною палітрою або яскравими принтами. Як альтернативний варіант, можна вибрати римські штори. Зараз дуже популярні моделі, виконані в вінтажному стилі. Головне правило – підбирати поєднання. Жалюзі, як і штори, можуть повторювати колірну гаму інших предметів інтер’єру.

Яскраві принти: за і проти

zhaluzi-na-oknaaЧи варто купувати римські штори з яскравими принтами? Все залежить в першу чергу від вашого уявлення про ідеальний інтер’єр. Зазвичай яскравий принт вигідно виглядає якщо він є окремою деталлю або поєднується за кольором з іншими елементами. Наприклад, лаванда на шторі зображена в тій же гаммі, що і скатертина на обідньому столі або декоративний керамічний посуд на полицях.

Іноді дизайнери використовують жалюзі як самостійний елемент, відмінний по своїй текстурі і малюнку від предметів з навколишнього оточення. Таке поєднання освіжає кімнату.

Якщо ваше приміщення виконано в кольоровій гаммі, що складається з кількох, абсолютно різних тонів, вам слід відобразити їх в процесі оформлення вікон. Для цього ідеально підійдуть триколірні римські штори, які поєднають різні елементи в цілісний вигляд. Власникам невеликих площ, бажано зовсім відмовитися від яскравих акцентів в інтер’єрі. Їм більше підійдуть жалюзі, виконані у світлих або, як варіант, пастельних тонах.

Пам’ятайте, римські штори або жалюзі – це оригінальна деталь інтер’єру вашої кімнати. Не бійтеся експериментувати, підбирайте самі несподівані колірні поєднання, і нехай вони дарують вам позитив на цілий день.