Лайфхак: 12 способів створити романтику в спальні

600x658_1_f423cfb9d9475baec60b0cd160bc1228@600x658_0x3e4c1b9b_16525503721456739995

Ці хитрощі та поради допоможуть вам налаштуватися на певний лад і створити власну ідеальну спальну кімнату.

У кімнаті відпочинку ми проводимо, мабуть, більшу частину часу (не рахуючи кухню-їдальню). Тому так важливо, щоб спальня була не тільки комфортною, але і стильною. Адже крім того, що ця кімната служить для розслаблення і відновлення життєвих сил, у неї ще й інший сенс – романтичний.

Дійсно, починати створювати потрібний настрій у спальній кімнаті слід з правильно вибраного інтер’єру. Погодьтеся, що ваша друга половинка буде досить безглуздо виглядати в рожевої спальні з рюшами і квіточками. Тому дуже важливо знайти золоту середину і вибрати той стиль інтер’єру, який буде прийнятний для вас обох. Пропонуємо кілька простих порад, слідуючи яким ви будете налаштовані на потрібний лад і створите спальну кімнату вашої мрії.

Якщо ви тільки починаєте жити разом і ще ніяк не можете притертися один до одного, тоді слід віддати перевагу спальні білих світлих відтінків, але додати побільше яскраво-зеленого (колір молодої зелені, наприклад, підійде ідеально) акцентів і живих рослин (не обов’язково вибирати квітучі рослини, можна віддати перевагу пальмі або драцену).

Також молодятам, які знаходяться в самому початку подружніх відносин, можна зупинити свій вибір на яскравому кольоровому інтер’єрі спальній кімнаті. А ось тим, хто прожив у шлюбі вже не один десяток, радимо не влаштовувати з кімнати відпочинку будуар і віддати перевагу однотонним або двутонної гамі. А щоб кімната відпочинку не виглядала нудно, можна додати яскраві акценти в якості третього кольору.

Для тих подружжя, які втомилися від одноманітності в ліжку і хотіли б досягти одухотвореної близькості, потрібно придивитися до фіолетових відтінків. Адже саме цей містичний благородний колір допомагає впоратися з неврозами, набратися потрібною енергією і подолати почуття розпачу.

А ось пристрасним натурам, які ні дня не можуть прожити без сварок і суперечок, необхідно відмовитися від червоних, помаранчевих і жовтих відтінків, які діють збудливо. Краще оформіть вашу спальню в темно-синьому або оливковому кольорі. Адже саме свіжий синій колір звільняє від негативних думок, а також налаштовує на романтичний лад і релаксацію.