Надувні меблі — а чи варто купувати?

naduvnaya-krovat

 

Останнім часом особливо популярною стали надувні меблі. По-перше, це пов’язано з їх екологічністю і практичністю. Крім того, такі меблі представлені в дуже широкому асортименті.

 

naduvnaya-mebelОдними з яскравих прикладів таких меблів є надувні ліжка і надувні матраци. Звичайно, як і будь-які інші меблі, таке ліжко має і переваги, і недоліки. Плюсом надувного ліжка є той факт, що воно не піддається деформації. А це означає, що скористатися ним ви можете в будь-який момент, і вам буде досить комфортно. Дуже приваблює до меблів такого типу їх вартість, це, мабуть, перше, на що люди звертають увагу. Порівняно з дерев’яними, ціна на надувні ліжка зовсім невисока.

 

Ще одна позитивна характеристика надувного дивана або ліжка – це те, що вони не вимагають особливого догляду за собою. Але це зовсім не означає, що до них не треба ставитися дбайливо. Тим не менш. Вам легко вдасться уникнути подряпин, які так часто з’являються на дерев’яних або металевих меблях.

 

Купуючи надувне ліжко або диван, ви сміливо можете забути про паразитів, які так часто з’являються в звичайних меблях. В основі надувних меблів використані такі матеріали, які не придатні для їх проживання.

 

ortoped-naduv-matrasДуже важливою характеристикою надувного ліжка є також і те, що воно в точності повторює форму тіла того, хто відпочиває на ньому, тобто володіє свого роду ортопедичними властивостями. Навіть лікарі радять своїм пацієнтам, що страждають захворюваннями хребта, придбати таке ліжко. Також таке ліжко буде незамінне для тих, хто більшість часу проходить в сидячому положенні. Адже в такій позі, хребет відчуває серйозні навантаження, і йому коли-небудь потрібно відпочивати. Робити це найкраще на надувному ліжку.

 

Що стосується зовнішнього вигляду таких меблів, то тут покупцеві надано широкий вибір. Дуже різноманітна колірна гамма надувних меблів, те ж саме можна сказати і про її форми і розміри. Так само як і звичні меблі, меблі надувні випускаються в різних дизайнерських рішеннях і можуть бути доречними в будь-якому стилі, будь то класичний стиль ретро або модерн.

 

У разі, якщо ви придбали надувний диван і використовуєте його в якості ліжка, для більшої зручності купить надувний матрац. Вони теж мають ортопедичні властивості, а значить, ваша спина теж буде відпочивати, і ви зможете розслабитися.

 

Те, що надувні меблі не надійні – не більше, ніж міф. Навіть якщо діти будуть використовувати її в якості батута, з ними нічого не станеться. Так що сміливо купуйте і використовуйте!