Про цінність інтер’єру та дизайну в нашому житті або як правильно вибрати «той самий стиль»

oformlenie-cvetami-interera-4

Інтер’єр – це невід’ємна і важлива складова частина будь-якого будинку, квартири, офісу, клубу, бару… Так, по суті, будь-якого приміщення. Від дизайну залежить стан людини, що знаходиться в приміщенні, його настрій і самопочуття. Давно доведено, що, наприклад, кольори, які оточують нас, сильно впливають на психіку. Так, жовтий колір вселяє в нас оптимізм та позитив, червоний – збуджує і бадьорить, синій – налаштовує на робочий лад.

Інтер’єр може заспокоювати нас, може радувати, а може навіть дратувати або шокувати. Інтер’єр дуже красномовно говорить про смаки та уподобання господаря, а часто навіть і про його соціальний статус.

Для того, щоб створити гармонію і затишок у власному домі, необхідно врахувати безліч чинників, таких як, наприклад: матеріали, функціональність і зручність, естетичність, кольорова гама, стиль освітлення та інше. І, звісно, дуже велику роль грають меблі, які ви вибираєте, а також такі елементи дизайну, як: картини, статуетки, вази, свічки, склянки.

Здавалося б, все це – незначні дрібниці… Проте, саме з них складається цілісний образ.

Все вищеперелічене, до речі, стосується не тільки облаштування житлового куточка, це також актуально і для створення комфорту в будь-якому іншому приміщенні (клуб, ресторан, офіс і т. д.)

Пам’ятайте основне правило: якщо ви збираєтеся облаштувати своє житло, найголовніше – знайти власний стиль, який відповідає вашому способу життя, вашому внутрішньому світу, настрою, особистим особливостям. Вам повинно бути комфортно, легко, гармонійно і приємно. Вибирайте інтер’єр, який буде підходити конкретно вам.

Якщо ж ви оновлюєте (змінюєте) дизайн в офісі/ барі/ кафе/ магазині, думайте про вашу цільову аудиторію. Що б їй сподобалося? Чого вона чекає? Від цього і відштовхуйтеся.

Не бійтеся пускати в хід уяву, не лякайтеся здійснювати сміливі рішення! В минуле вже давним-давно пішли однотипні нудні шпалери, а також килими, які спочатку вішали на стіну, а потім стелили на підлогу. Люди в даний час цінують індивідуальність і креатив! І чим несподіваніше і свіже ваша ідея, тим краще!

Спеціально для тих, хто бажає оновити або змінити інтер’єр приміщення, ми створили розділ, в якому ви знайдете всю необхідну інформацію для реалізації задуманого! Там вас чекають різноманітні декоративні вази, світлодіодні картини, різноманітні свічники, цифрові фоторамки, проектори нічного неба, цікаві гірлянди, декоративні свічки на будь-який смак і колір, світлові фігури або світлодіодні меблі, горщики та багато-багато іншого! Просто заходьте на наш сайт і вибирайте необхідні речі!