Реставрація м’яких меблів

peretyahzka-myagkoj-mebeliТяга до змін властива всім. Жінки змінюють вбрання і зачіски, а чоловіки купують нові автомобілі. Зазвичай це робиться не для досягнення якоїсь мети, а заради задоволення, так як подібні обновки приносять масу позитивних емоцій.

 

Змін хочеться і в інтер’єрі, адже будинок – це місце, де людина проводить значну частину свого часу, відпочиваючи, займаючись творчістю, виховуючи дітей. Квартира, в яку приємно повертатися і приводити гостей – мрія багатьох, але для цього вона повинна бути стильною, комфортною, сучасною. Є чимало способів зробити її такою, починаючи з прикраси декоративними речами і закінчуючи дизайнерським оформленням, але найпростішим варіантом є перетяжка м’яких меблів.

 

Перевага способу в тому, що він доступний за ціною, не вимагає багато часу, а такі послуги готові надати в кожному місті. Стільці, крісла та дивани, отримавши друге життя, стануть ефектними, красивими, але при цьому ніхто не здогадається, що їм вже багато років.

 

Як перетяжка меблів допоможе змінити інтер’єр?

 

pertyazhka-mebeli-izmenit-interierОновлення речей. Предмети інтер’єру, чия оббивка зносилася або просто набридла, варто віддати на реставрацію. Якісно виконана перетяжка меблів дозволить повернути їй привабливий зовнішній вигляд з урахуванням уподобань власників. Зараз для подібних робіт використовуються матеріали різних кольорів і текстур, таких як тканини, шкіра і навіть меблеве хутро. До того ж є кілька варіантів набивання: поролон, синтіпон, морські водорості, кінський волос.

 

Застосування до всіх предметів єдиного стильового рішення. Часто трапляється так, що наявні в будинку м’які меблі не належить до одного комплекту: диван куплений на розпродажу, походження стільців вже ніхто не пам’ятає, а серед крісел є раритет від улюбленого дідуся. З допомогою перетяжки цей розрізнений набір вдасться перетворити в модний зручний гарнітур.

 

Зміна форми предметів. Непоказний плоский диван, скромні стільці, пуфи і банкетки зміняться завдяки накидкам, подушкам та іншим елементам різних конфігурацій.

 

Реставрацію можна виконати своїми руками, але тим, хто не має необхідних навичок та інструменту, варто скористатися послугами фахівців. Вони допоможуть визначитися з дизайном, підберуть відповідний колір і форму. Це дозволить заощадити на покупці нової меблів, а відремонтовані речі стануть елегантними, сучасними, зручними і прикрасять собою квартиру.