Сатин як альтернатива шовку

satinovoe-postellnoe-beliee

На сучасних текстильних підприємствах виготовляють постільну білизну з різних тканин. Матеріал повинен відповідати високим характеристиками міцності, бути екологічно чистим і естетично привабливим. Сатин являє собою красиву тканину з натуральних волокон з переливчастим блиском. Білизна з цього матеріалу завжди виглядає благородно. Сатин вважається кілька бюджетним аналогом натурального шовку.

Що це за тканина?

satinovaya-tkannСпеціалісти підприємств текстильної промисловості знають, що це назва тканини означає особливий тип плетіння, унікальний у своєму роді. Виготовлення сатину – це процес переплетення щільною і крученої бавовняної нитки. Сучасні дизайнери радять використовувати постільну білизна з цієї тканини, оскільки вона вдало вписується в будь-який інтер’єр і має хороші характеристики. Пастельний сатин з візерунком чи без нього – класика будь-якої кімнати відпочинку. Але любителям шовку та атласу не варто забувати про «односторонню красу» цього матеріалу. Блиск надає йому кручена нитка. Виворітна сторона залишається матовою.

Працівники текстильних організацій йдуть на хитрість і роблять сатин, що переливається за рахунок обробки тканини гідроксидом натрію або пропускання її між розжареним каландровими валами. Натомість споживачі мають можливість придбати постільну білизну з удосконаленого сатину. Сьогодні можна купувати якісні комплекти для сну і відпочинку через інтернет. Це додаткова вигода.

Переваги сатину

praktichnoe-belie-iz-satinaПостільна білизна з сатину примітна своєю практичністю. Вона не мнеться і зберігає вигляд щойно отглаженої. Свіжість і охайність – ось основні риси сатинової білизни для спальні.

Зовнішній лиск не загубиться і через дві сотні прань. Сатин збережеться в первозданному вигляді. До речі, наявність матовою виворітного боку стане плюсом для тих, хто не любить зайвий блиск. Зате за рахунок шорсткості білизна не буде ковзати по матрацу, доставляючи незручності під час відпочинку.

Як вибрати білизну?

При виборі комплекту для сну з сатинового матеріалу потрібно звернути увагу на його щільність. Вона повинна бути не менше 150 ниток на квадратний сантиметр. Від цього показника залежить довговічність постільної білизни, зносостійкість. Максимальна щільність досягає 180 ниток. Бажаючі можуть замінити сатин ранфорсом. Це відносно новий матеріал на ринку, дуже схожий на сатин, але чудово зігріває холодними зимами.