Скатертини, серветки і фігурні підставки

prihvatki-dla-kuhni

 

Кухня – це не тільки територія господині, де вона проводить найбільше часу, але і їдальня, і навіть дорадчий кабінет. Так як же надати кухні цікавий і затишний вигляд, використовуючи всього кілька предметів – скатертину, серветку, напольну підставку?

 

Серветки і підставки для кухні

 

aksessuary-dla-kuhniНавіщо переробляти весь інтер’єр, якщо можна поєднувати його аксесуарами? Ідеальні матеріали для елементів декору на кухнях – це бавовна, льон, органза і шовк. Але все-таки більш універсальним матеріалом вважається синтетика. Наприклад, роль підставок можуть виконувати дерев’яні серветки, роль скатертини – клейончасті.

 

Якщо на вікнах вашої кухні висять спокійні штори або просто тюль, то й аксесуари в більшості своїй мають бути з аналогічного матеріалу або поєднуватись з обробкою. Кольори краще вибирати гармонійні, з однієї лінійки – синій, блакитний, блакитний, колір ночі, аквамарин і т. д.

 

Скатертини також об’єднують за кольором і стилістики з іншими аксесуарами кухні – якщо у вас ажурні штори або тюль, то підберіть скатертину з такою ж або схожою ажурною облямівкою, скатертина може бути з бавовни і шовку, і захищена прозорою плівкою.

 

salfetki-i-podstavki-dla-kuhniПрихватки в ажурному стилі або з шовку можуть бути тільки прикрасами, але можна підібрати ідентичний відтінок кольору – і у вас вийде свій ансамбль. Але можна їх і виділити, наприклад, якщо у вас на підвіконнях стоять квіти, можна і прихватки вибрати з квітковим орнаментом.

 

Якщо ви взагалі не вітаєте текстиль для дому, то ця проблема вирішувана – можна придбати мініатюрні серветки для столу, ажурно або суцільнокроєні, для того, щоб при прийомі гостей зробити ваш інтер’єр трохи більш святковим – місце кожного гостя буде позначено за столом, при цьому немає необхідності закривати весь стіл скатертиною.

 

Фігурні підставки для гарячого варто вибирати з загартованого скла або з дерева. Але і їх дизайн буває різним – цікаві форми, квадратні, трикутні, круглі, великі, маленькі, фігурні, ажурно або цілісно роблені. Все залежить від вашого вибору – важливо і їх вписати в обстановку, інакше вони будуть як пляма.

 

Довіртеся фантазії і смаку, розрахуйте ресурси і уважно поставтеся до вибору і ваша кухня знов заграє свіжими фарбами!