Скляні двері в інтер’єрі

gl-5

Значення міжкімнатних дверей в квартирі незаперечно. Вони виконують функцію поділу приміщення на окремі, ізольовані зони, а також представляють собою частину загального дизайну. На відміну від звичної всім класики, для якої ідеальним рішенням були дерев’яні або пластикові двері, сучасні дизайнерські рішення вимагають нових ідей і матеріалів при виготовленні міжкімнатних дверей.

2-4

Скляні двері – новий погляд або зухвале рішення

 

Буквально недавно питання установки в квартирі скляних дверей, в кращому випадку, викликало би усмішку. Вона асоціювалася з метро, банком, торговим центром, дискотекою або офісом. Запропоновані дизайнерами нові стилі, такі як хай-тек, техно, мінімалізм і деякі інші, зробили її найкращим, а іноді і єдиним дизайнерським рішенням.

 

Хай-тек, або домашній офіс

8-5

Хай-тек – це стиль, девізом якого стали високі технології. Він має на увазі строгість і чіткість деталей, максимально рівні лінії і легкі по сприйняттю форми. Скляні двері для даного інтер’єру стали незаперечним вибором. Немов летуча, вона змогла додати діловитості всієї обстановки, відкрила і розширила простір.

 

Техно стиль, як відповідь технічному прогресу

 

Винятковою рисою цього стилю є сувора геометрія ліній, переважання металу, каменю і скла, а також достаток світла і металевого блиску. Використання скляних дверей стало додатковим джерелом освітлення, що йде з сусідніх кімнат, додало яскравого блиску інтер’єру, змінило сприйняття простору.

 

Мінімалізм – обмеження або свобода

 

Мінімалізм – це відкритість і простір, це функціональність кожної деталі, це простота без надмірностей. Незважаючи на те, що даний стиль з’явився задовго до виготовлення перших дверей зі скла, саме його застосування дозволило добитися оптимального відчуття свободи при створенні інтер’єру в стилі мінімалізм, навіть на невеликих площах.

 

Від модерну до класики

5-5

З огляду на зростаючий інтерес до скляних конструкцій, і попиту на класичні моделі, що  не знижується, виробники розробили цілий ряд нових напрямків при виробництві скляних дверей. Асортимент, який пропонує сучасний ринок, вже не ставить за мету тільки візуально розширити площу або збільшити її освітленість, він представляє двері, як твори мистецтва, які підходять для різних стилів і напрямків.

 

Так, сучасні класичні двері будуть являти собою великі скляні панелі, з’єднані перегородками і обрамлені кантом. Двері в вінтажному стилі виконають з великої кількості яскравих шматків скла, з’єднаних в візерунок або картину. А стилізовані під модерн, стануть виглядати як цільне скляне полотно з оригінальним малюнком.

 

Якими б не були ваші дизайнерські проекти, не варто сумніватися, знайти необхідні скляні двері цілком можливо. І навіть якщо у вас виникли проблеми при пошуку, загляніть в інтернет, в запропонованому асортименті ви обов’язково знайдете те, що так довго шукали.

4-4

Надійність і зручність нових моделей

 

Скло, як матеріал, у багатьох викличе настороженість. Адже воно здатне розбитися, а осколки, що утворилися зможуть загрожувати здоров’ю і життю людей, які проживають в квартирі. Однак, занепокоєння марні. Сучасні моделі виготовляють із загартованого або ламінованого скла, а також з триплексу. Ці матеріали відрізняє не тільки підвищена стійкість до ударів, але і здатність утримувати цілісність навіть тріснутий конструкції.

 

Зручність догляду за скляними моделями незрівняна з доглядом за іншим типом дверей. Її без шкоди можна промити теплим мильним розчином, обробити нашатирним спиртом або використовувати під час прибирання спеціальні засоби.

 

І нехай вас не бентежить вартість. Скляні двері довговічні. Вона не вимагають додаткових робіт по реконструкції, завжди будуть сучасними і актуальними, який би дизайн квартири ви не вибрали.