Сучасні дивани-трансформери

divan-v-interiere

 

Що собою являє диван нікому пояснювати не треба. Важко переоцінити, наскільки важливий і потрібний цей предмет меблів для формування зручного житлового простору в невеликих за метражем квартирах, в спальних кімнатах, вітальнях, для створення затишку в кабінетах та прийомних.

 

ortopedicheskij-divan-transformerСучасні предмети меблів цього виду здатні не тільки вдало поєднуватися з інтер’єром і стилем приміщення, але і зняти напругу в спині, за рахунок впровадження в їх конструкцію ортопедичних матраців замість звичайних пружинних.

 

Крім простих диванів виробники сьогодні пропонують також розкладні конструкції, які найчастіше можна зустріти під назвами: диван-ліжко або диван-трансформер.

 

Так який же краще придбати? Звичайно, той, який найбільш підійде для виконання всіх поставлених перед ним завдань. Так, насправді завдання у вироби можуть відрізнятися, в залежності від його розташування в квартирі, призначення, інтенсивності експлуатації.

 

Найбільш важливі деталі, на які варто звернути увагу при виборі цього предмета інтер’єру: механізм і спосіб трансформації, ширину сидіння і наявність ящиків.

 

skladivanie-divanaВибираючи диван з механізмом, необхідно врахувати, як часто він буде розкладатися. Якщо місце дивана у вітальні або кабінеті, і експлуатуватися в якості ліжка він буде виключно по приїзду гостей, то варто брати диван-ліжко з ортопедичним матрацом, що відноситься до конструкцій: «книжка», «акордеон», «французька розкладачка». При частій експлуатації краще зупинитися на моделях: з викатним механізмом, «єврокнижці» або «американської розкладачці», причому останній варіант найбільш зручний для постійного використання.

 

Далі необхідно визначити куди він буде розкладатися. Для невеликих кімнат вибирають варіанти диванів: «клік-клак», «книжка», «єврокнижка», т. к. їх зручно розташовувати уздовж стіни, мінус таких моделей — вузьке спальне місце. «Акордеони», розкладачки і моделі з викатним механізмом зазвичай ставлять перпендикулярно стіні, такі дивани-ліжка мають широке спальне місце, а також підходять для великих приміщень.

 

Для тих, хто любить збирати великі компанії в денний час, у вітальнях краще ставити дивани, розкладні уздовж стіни. У складеному стані на них з комфортом можуть розміститися до чотирьох осіб. Якщо є необхідність у наявності додаткового ящика для зберігання білизни, подушок, ковдр, то найбільш придатними будуть трансформери «книжки» і «акордеони». Саме ці моделі найчастіше укомплектовуються висувними ящиками.