Вбудована техніка на кухні

vstroennaya-tehnika-na-kuhne

Останнім часом, завдяки новітнім технологіям, інтер’єр приміщень стали все частіше обладнати вбудованою технікою. Особливо це стало актуальним для кухні! У чому ж переваги вбудованої побутової техніки від нашої звичної і буденної? І чим вона вигідніше стоїть окремо?

Основні плюси використання вбудованої техніки

plusy-v-stroennoj-tehnikiiА плюсів тут дуже багато! Починаючи з дизайну приміщення і закінчуючи санітарією і гігієною. По суті, основний плюс – це ергономічність і абсолютна зручність розташування. Наприклад, варильну поверхню можна розташовувати в зручному для господині місці, а ось духову шафу абсолютно окремо. Вони не будуть перекривати або заважати один одному. Пам’ятаєте, як раніше, плита вміщувала в себе і варильну поверхню, і духовку?

Незручність в тому, що включати і використовувати одночасно і те, і інше було не можна (у старих зразках), або непрактично. І доводилося витрачати масу часу на підготовку, наприклад, святкового столу, тому що все робилося по черзі. Ось і часу на все витрачалося майже у 2 — 3 рази більше, ніж сьогодні. Тепер же вони не заважають один одному, от і готувати на них (у них) можна одночасно.

Другий і дуже істотний плюс – це повна відсутність неестетичних швів між шафами і плитою або варильною панеллю. Наприклад, варильна поверхня Cata, може бути встановлена на стільниці окремо. Прибирати її дуже просто, а гармонія і дизайн ідеально вписуються в інтер’єр всього приміщення.

Третій плюс, який теж є дуже суттєвим – економія простору в приміщенні. Вбудована побутова кухонна техніка здатна заощадити від 20% до 40% простору. А це, погодьтеся, для кухні важливо. Особливо, якщо кухня розташована в квартирі старого планування, типу «хрущовки», де всього 6 квадратних метрів приміщення. І як вміститися в такому мізерному просторі людині разом із звичайною технікою? Це постійний нервовий стрес, і нічого більше! А от якщо там є вбудована побутова техніка, навіть в такому маленькому приміщенні по кухні можна гуляти без побоювання за биті боки і коліна.

Мінуси використання вбудованої побутової техніки

minusy-vstroennoj-tehnikiНа жаль, як і в усьому, є і мінуси у використанні вбудованої техніки. Але, і це вже на щастя, їх не багато.

Перший мінус, що багатьох лякає – відносна дорожнеча. Вона коштує дорожче, ніж техніка-соло, але цей мінус відносний. За великим рахунком, ви отримуєте всю кухню відразу. Так що, якщо порахувати, скільки буде коштувати кожен з елементів техніки-соло, то вийде навіть дешевше. Так що тут справа часто і не в дорожнечі, а в тому, що всю суму треба викласти відразу, а не по частинах!
Другий мінус – це комплектація. Вбудована побутова техніка продається відразу з меблевим гарнітуром. Поміняти щось одне нереально, от і доведеться міняти весь гарнітур (комплект) в разі неполадок, або якщо просто захотілося щось змінити.
А ось третій мінус лякає тих людей, хто любить час від часу робити перестановки. Тут нічого не переставити і місцями не поміняти, тут все в комплексі.
Мінуси, звичайно є. Але, погодьтеся, плюсів набагато більше!