Вибираємо диван для вітальні

uglovoj-divann

Диван – основний елемент будь-якої вітальні. Саме тому даний предмет обстановки повинен бути зручним, функціональним і гармоніювати із загальним дизайном приміщення. Перш ніж відправитися в меблевий салон, потрібно вирішити, скільки місця у вітальні можна виділити для нового дивана.

divan-dla-gostinojЯк показує практика, в кімнатах стандартного розміру краще всього виглядають кутові дивани, на таких моделях з комфортом можуть розміститися 5-7 осіб. Не менш вдалий варіант – модульні меблі, які комплектуються з урахуванням специфіки приміщення. Для невеликої вітальні ідеально підходить диван з механізмом “акордеон”. У такій моделі місце для сидіння разом зі спинкою витягується вперед, утворюючи рівну поверхню. З-за невисокої міцності механізму трансформації такі дивани, незважаючи на затребуваність, небажано використовувати як постійне місце для сну.

divan-evroknizhkaНа даний момент великою популярністю користуються дивани з механізмом трансформації «єврокнижка». Розкладаються вони досить просто, потрібно потягнути сидіння вперед, звільнивши простір для складаний спинки. Однак такі дивани мають невеликий недолік. Після тривалої експлуатації на сидінні у них утворюються нерівності. Отже, в процесі вибору даного предмета інтер’єру варто упевнитися в наявності спеціальної основи підтримуючої матрац.

Диван, що використовується виключно для сидіння, цілком може не бути оснащений механізмом трансформації. Такі моделі мають вишуканий, стильний вигляд і займають мінімум простору. В додаток до цього дивана можна придбати кілька крісел.