Вибираємо штори

dizajn-shtorr

Штори грають важливу роль в інтер’єрі. Від того, які ви підберете штори, залежатиме враження від кімнати. Тому вибір штор є відповідальною справою. При виборі штор потрібно враховувати їх матеріал, дизайн та стиль кімнати.

 

Матеріал

vybiraem-shtoryyЛен є екологічним і безпечним матеріалом. Тому в наші дні на цей матеріал спостерігається великий попит. Люди все більше схиляються до того, щоб створити максимально здорові умови для життя. Вибирати лляну тканину для штор вперше почали в Європі, і мода на неї поступово перебралася в країни СНД. Зараз в штори додають інші волокна, які роблять цей матеріал ще краще.

 

Якщо вибирати з штучних тканин, то перевага віддається віскозному шовку. Цей матеріал містить натуральні волокна поліефіру. Завдяки цьому, штори виходять практичними, а складки виходять дуже цікавими.

 

У випадках, коли потрібно підібрати легкі і довговічні штори, перевага віддається комірчастим і флізелиновим шторам. Комірчасті штори будуть відмінно виглядати в приміщеннях, оформлених у стилі техно. Змішана тканина теж дуже практична, так як її можна спокійно прати. На таких шторах не утворюється заломів, і вони добре виглядають. При цьому змішані тканини можна легко обробляти і надавати їм необхідну форму.

 

У синтетичних матеріалів є свої переваги. Вони добре захищають від світла, стійкі до вигорання і не зношуються швидко. Але якщо не застосовувати антистатичне покриття, то синтетичні штори будуть постійно збирати на собі пил. До того ж, вони неслухняні, тому отримати потрібну вам форму буде важко.

 

Дизайн

 

linyanie-shtoryyЗ допомогою штор можна домогтися різного ефекту. Наприклад, якщо потрібно візуально розширити кімнату, то вибираються штори в подовжню смужку. При цьому чим виразніше видно смуги, тим більшою буде здаватися приміщення. Якщо на шторах поперечні смуги, то вони візуально роблять торцеву стіну ширше.

 

У маленьких кімнатах рекомендується вішати штори бежевого кольору, а також штори кремового тони. А для великих кімнат, де немає занадто багато меблів, краще всього використовувати важкі штори з рясними драпіровками. За рахунок цього, кімната буде виглядати шляхетно.

 

Стиль кімнати

 

Кімнати оформлені в класичному стилі, будуть добре виглядати з темними портьєрами, виконаними з оксамиту. Під стиль кантрі підходять лляні або бавовняні штори, на яких дозволені ажурні, напівпрозорі вставки. Для ретро стилю підбираються темні тканини з узєлковим візерунком.