Вибираємо тумбочку під телевізор

1-tumba-pod-tv

В наші дні дуже важко собі уявити будинок, в якому б не було телевізора або якогось медіа-програвача. Ще до придбання апаратури, виникає питання про те, куди і як розміщувати дане «диво техніки». Для того щоб правильно підібрати тумбочку для телевізора, потрібно пам’ятати про її зовнішній вигляд і оформлення, яке повинно гармоніювати з обраною апаратурою, підкреслюючи лише її гідності. Крім того, нова тумбочка повинна чудово вписатися в уже існуючу обстановку в кімнаті.

На сьогоднішній день виробниками пропонуються прямокутні і кутові тумбочки, а також тумби, сполучені в єдиний комплект з колонками і полицями.

2-funkcionalnaya-tumba-tvЯк технологічні, так і функціональні характеристики тумбочок залежать від того, для чого вони призначені. Але, незважаючи на це, існують єдині вимоги, наприклад, модель тумби повинна бути надійною, красивою і ергономічною.

Дуже часто тумбочку для телевізора оснащують коліщатками, завдяки чому її можна з легкістю переміщати по квартирі. Крім цього є стаціонарні моделі, монтовані до підлоги чи стіни.

До функціональних якостей тумбочок, які здатні забезпечувати комфортність, відносяться наступні властивості:
оптимальна висота для перегляду телевізора становить приблизно 55 см;
стійкість ліжок;
присутність в тумбочці спеціального відділення під супутниковий ресівер або програвач;
особливе місце під диски;
на задній панелі тумбочки є отвори для проводів.

Прямокутна тумбочка сьогодні придбала велику популярність. Її можна поставити в абсолютно будь-яке вільне місце, при цьому вона прекрасно буде вписуватися у вже наявний інтер’єр. Такі тумбочки, як правило, мають розпашні навісні дверцята і полички. Основна поличка, призначена для програвача, розташовується під стільницею і відрізняється своїми габаритами. Також популярною вважається тумбочка, має дві ніші — під ресівер і програвач.

Ще один різновид тумбочки являє собою конструкцію відкритого типу, укріплену на вертикальних опорах. Полки для розміщення касет, дисків, прикріплюються до опор. Найбільш простим варіантом тумбочки подібного виду вважається горизонтальна панель, що має одну задню і дві бічні стінки.