Вибираємо журнальний столик

jurnalnij-stolik

Вибираючи меблі, призначені для дому, більшість покупців звертає увагу на зручність, комфорт і зовнішній вигляд виробів. Хтось віддає перевагу меблям масивним, солідним, виготовленим з дорогих порід дерева, хтось цілком задоволений легкими меблями з таких порід, як сосна або вільха, а деяким дуже підходять навіть прости меблі з ДСП. Різне призначення домашніх меблів сприяло створенню безлічі її різновидів. Такого роду меблі безперервно вдосконалюється дизайнерами, щорічно випускаються нові столики і крісла, комоди і шафи різних модифікацій. Далі мова піде про журнальні столи.

malenkij-jurnal-stolПодібні меблі робляться скромних розмірів і висоти. Вони застосовуються для зберігання преси, телефону, для читання, чаювання та інших заходів, що припускають невелику сервіровку.

Різноманітність моделей даної різновиди меблів вражає і захоплює. Столики робляться круглими, квадратними, овальними, у вигляді книжок, трансформуючимися, що містять два столика – на верхньому ярусі і на нижньому, і т. д. Існують столики складні – мають розкладаюче підстолье; міні-столики з невеликою стільницею (доречні в малогабаритних квартирах або використовувані для одного предмета, наприклад, вази).

Журнальні столики виготовляються з різних матеріалів. Якщо з дерева, то з берези, горіха, дубу, сосни, венге, мохогона, вільхи та інших порід. Дешеві столики роблять з ДСП.

stolik-so-stekl-vstavkamiЦікаво виглядає журнальний столик зі скляними вставками – він виглядає витонченим, а скло надає виробу легкість, не змінюючи його розмірів.

Підсвічування під подібним журнальним столиком створить імітацію його світіння. Скляні журнальні моделі столів можуть виготовлятися з деревини в комбінації зі вставками скла, яке робиться прозорим, тонованим, матованим або ж різнобарвним.

Використання коліщаток робить меблі мобільними та вільно переміщуваними. Стіл на коліщатках може служити і журнальним, і приліжковим, і сервірувальним. На таких столах можна сервірувати нечисленний набір для сніданку, чашки з кавою або чаєм.

За допомогою вдало обраного журнального столу можна доповнити меблювання кабінету, вітальні або передпокою.