Вибираємо змішувач

vybor-smesitelya

 

Змішувач дозволяє нам зробити регулювання потоку води і контроль її температури. Ця річ використовується набагато частіше, ніж інша сантехніка в будинку, піддаючись при цьому підвищеним навантаженням. Саме тому вибір і покупка змішувача вимагає ретельного підходу. Перед тим як йти в магазин треба все вивчити.

 

Одноважільний або двохвентильний?

 

odnorychazhnij-smesitelДвохвентильні змішувачі досить надійні, при цьому коштують порівняно недорого. Завдяки простоті конструкції працюють вони в основному безвідмовно. В разі поломки одного з вентилів його можна легко відремонтувати або замінити.

 

Здатність фіксувати співвідношення води з гарячого і холодного трубопроводів зробило одноважільні змішувачі більш зручними. Для повороту одного важеля можна використовувати не тільки руку, а й, приміром, лікоть, що дуже зручно на кухні, коли у вас брудні руки.

 

Матеріал виготовлення змішувачів

 

Латунь є головним, основним матеріалом, використовуваним для виготовлення змішувачів. На неї наноситься спеціальне покриття. Зокрема, хромування робить виріб стійкий до корозійних процесів і зовнішніх впливів. Притому, що за зовнішніми показниками покриті хромом змішувачі кілька програють емальованим аналогам, і все ж вони є більш надійними. Емаль може відбитися від механічного впливу.

 

Комплектація змішувача

 

komplektaciya-cmesitelyaЦіна змішувача залежить від набору комплектуючих. Звичайно, якщо бюджет обмежений, то легко можна купити змішувач, доповнений невеликою кількістю комплектуючих. При цьому потрібно пам’ятати, що якщо ви плануєте купити недорогий змішувач, то треба приготуватися до того, що, може, доведеться купувати додаткові елементи й аксесуари для зручного користування їм у подальшому.

 

Як зрозуміти, що змішувач якісний?

 

Якісний змішувач не повинен бути легким. Стінки такого виробу робляться товстими. Легкий змішувач може виявитися силуміновим, а не латунним, і може швидко вийти з ладу. А от якщо і покриття змішувача (хром, нержавіюча сталь і ін) має тонкий шар, то на ньому швидше з’являться сліди у вигляді потертостей, подряпин та ін Саме тому слід звертати увагу в першу чергу на імениті бренди і намагатися купувати товар у спеціалізованих магазинах, а не на ринку. Так ви з більшою ймовірністю захистіть себе від неякісного товару або підробки.