Все про ковдри з вовни

odeyala-iz-kashemira

Вовняна ковдра володіє цілим рядом переваг:

1) Ковдри з вовни добре «дихають» і випускають надлишки вологи назовні. Натуральна овеча шерсть може вбирати вологу і пропускати її через себе, при цьому в ліжку не буде сиро;

 

odeyalo-iz-sherstii2) Оскільки шерсть не накопичує статичну електрику, то до неї не притягуються дрібні частинки і пил;

 

3) Різні види шерсті володіють індивідуальними перевагами. Їх також можна розглянути більш детально;

 

4) Шерсть для вовняних ковдр вичісується або зістригається так, щоб не завдати шкоди тварині. Тому такі ковдри можуть використовувати люди, незалежно від своїх переконань і релігійних поглядів;

 

5) Натуральна вовна нейтралізує різні токсини, які містяться в поті людини (найкращим ефектом тут має овеча шерсть).

 

Найбільше вишуканим типом шерсті по праву є кашемір. Його збирають в невеликих кількостях і обов’язково вручну. Кашемір більш шовковистий, ніжний і тонкий у порівнянні з вовною вівці або верблюда. Кашемір не надає на шкіру роздратування, не колеться, не збирається в грудки і не викликає алергічної реакції. Саме тому кашемірова вовняна ковдра є символом затишку і розкоші, а якщо ви шукайте дитячу ковдру з вовни, то кашемір буде ідеальним варіантом.

 

Ковдри з верблюжої вовни включають в себе верблюжий пух (м’який підшерсток) і волосся, володіють порожнистою структурою. Як наслідок, ковдра з верблюжої вовни володіє чудовими теплоізоляційними характеристиками і дуже-дуже легка. Якісна верблюжа шерсть може стати чудовою альтернативою ковдрі з пуху. Така ковдра легше, ніж ковдра з овечої вовни, а також значно міцніше.

 

Ковдри з овечої вовни також мають безліч переваг (наприклад, коштують дешевше, ніж ковдри з вовни верблюда або з кашемірової вовни). З їх допомогою можна нормалізувати тиск, зняти стрес, позбутися від хронічних захворювань, а також вилікувати хвороби суглобів та хребта).

 

odeyalo-iz-ovchinyУ той же час у вовняних ковдр є і певні недоліки:

1) Чистити ковдри з вовни рекомендується в хімчистці. Втім, є певні моделі ковдр з кашеміру і верблюжої вовни, які можуть піддаватися періодичному пранню;

 

2) Вовняні ковдри потрібно захищати від молі, її личинок, а також від пилових кліщів;

 

3) Перед покупкою таку ковдру потрібно докладно промацати – це дозволить визначити вичесану шерсть, що є гарантією того, що ковдра не викличе корости, свербіння і подразнення.

 

Вибираючи вовняну ковдру, слід пам’ятати про те, що різні наповнювачі володіють різними показниками теплозахисту. Тим, хто уві сні замерзає, рекомендується вибирати овечу або верблюжу шерсть, а людям, що страждають від надмірного потовиділення, краще вибирати ковдру легше.