Встановлюємо домашній бар

domashnij-barВзагалі домашні бари бувають двох видів: бар стаціонарний і мобільний (його ще називають пересувний). Кожному приміщенню в будинку або квартирі підходить певний вид бару. Це залежить, перш за все, від габаритів самого приміщення і оформлення інтер’єру в ньому. Найбільш ефектним при цьому можна назвати стаціонарний бар. У нього обов’язково входять барні стільці та стійка. Також можливі варіанти таких барів з буфетом.

 

Якщо ж приміщення для відпочинку, в яке ви хочете помістити бар, маленьке, то правильним, найбільш розумним і раціональним рішенням буде установка так званого мобільного бару. Придумали його ще в ті далекі часи, коли тільки з’явилася традиція вживати алкоголь у веселій компанії і на всілякі свята. У подібних барах завжди зберігалося колекційне вино, і при потребі висувалася спеціальна стільниця.

 

mobilnij-barПеред тим як купити бар, перш за все визначитеся з його місцезнаходженням у вашому приміщенні (окрема кімната в квартирі або будинку, куточок на кухні або в їдальні). Якщо ви плануєте часто міняти положення домашнього бару, то його мобільність відповідно повинна бути на вищому рівні. Обов’язково враховуйте при цьому, що обраний вами бар повинен обов’язково відповідати інтер’єру приміщення.

 

До інтер’єру, виконаному в класичному стилі (кантрі, сільський стиль або античний), відмінно підійде барні меблі виготовлені з цінної породи дерева (дуб, червоне дерево, кедр, бук, модрина та інші породи). Допускається як доповнення позолочений або посріблений декор. У разі стилю хай-тек, до слова, дуже популярного сьогодні, не зайвими будуть меблі з металевими або скляними вставками.

 

Така деталь вашого інтер’єру, як бар, не повинна бути у всіх на виду. Він може як би доповнювати інший елемент інтер’єру, наприклад кухню, їдальню або робочий кабінет, але не більше. Тільки коли у вас намічається якесь торжество, можна «випустити» бар до гостей.

 

Домашній бар досить популярний сьогодні серед покупців. Чудово буде виглядати барні меблі зі шкіряною або хутряний оббивкою. Дуже добре виглядають і барні стільці, де в якості оббивки використовується чорно-біла шкіра.