Застосування килимів в інтер’єрі

razmer-kovra

Раніше килими були абсолютно в кожному домі, це було своєрідною традицією, у будь який сім’ї килим або лежав на підлозі, або ж займав почесне місце на стіні. Зараз, звичайно, до килимів відносяться трохи простіше, але все-таки їх активно використовують в інтер’єрі. По-перше, це красиво, по-друге, килими створюють відчуття затишку. Так як різноманітність килимів зараз просто зашкалює, багато людей просто не знають, який саме варто вибрати.

kovry-v-interiereПрофесійні дизайнери рекомендують вибирати килими, зроблені з натуральних матеріалів, таких як шерсть, повсть, льон і т. п. Для того, щоб килим щільно лежав на підлозі, варто вибрати модель з антиковзною підкладкою, така буде дуже актуальна, якщо в квартирі мешкають діти, а також домашні вихованці.

Що стосується розміру килима, то все залежить від того, в який саме кімнаті він буде розташований. Наприклад, в спальній кімнаті килим «заходити» трохи під ліжко, а от у вітальні має охоплювати абсолютно всю так звану, диванну зону.

Килим цілком може стати яскравою плямою в інтер’єрі, оформленому в пастельних відтінках. Такий прийом краще всього застосовувати у вітальнях. Причому стилістика такого килима може абсолютно не поєднуватися зі стилістикою всієї кімнати. Він буде виділятися на тлі основних деталей інтер’єру і освіжати нейтральну кімнату.

svetlij-koverТакож килим може просто гармонійно доповнювати приміщення. В цьому випадку краще всього вибирати моделі зі спокійним малюнком або візерунком, які не будуть кидатися в очі. Крім того, ворс тут має бути не дуже довгим.

Невеликі приміщення цілком можна візуально збільшити за допомогою правильно підібраного килима. Дизайнери стверджують, що килими світлих відтінків здатні зробити кімнату ширше, а от темні, навпаки, зменшать простір.

Маленькі килими використовують у великих приміщеннях, так як вони допоможуть розділити кімнату на окремі невеликі зони.

Існують найбільш популярні килими, які зараз найчастіше використовують в інтер’єрі. Наприклад, килими в стилі ф’южн, на таких присутні футуристичні малюнки, при цьому вони дуже яскраві і оригінальні. У моді також і анімалістичні принти, геометричні орнаменти, градієнти і т. п.

Килим потрібно вибирати, спираючись на власні смаки, крім того, слід вибирати тільки якісні вироби, щоб килим прослужить дійсно протягом довгого часу.