Зволожувачі повітря

konstrukciya-uvlazhnitelej-vozduhaЗволожувачі – спеціальні модулі, що входять в систему повітряного клімату, призначені для регулювання (збільшення) вологості в приміщенні. Особливо актуальні такі пристрої в зимовий період. Наприклад, багато зволожувачів можуть працювати в режимі поверхневого зволоження «підконтрольного» їм повітря.

 

Складаються вони з насадки для зрошення (касета), «оснащеної» гігроскопічним матеріалом. Власне, на цю насадку подається вода. Принцип роботи: матеріал вбирає вологу, а повітря, фільтруючись через насадку, ось таким чином охолоджується. Залишки невпитанної вологи у вигляді крапель опадають в піддон. Працездатність такої насадки безпосередньо залежить від розмірів самого виробу і часу її «спілкування» з повітрям. Щоб захистити насадку від засмічення, рекомендується воду, що надходить до неї, профільтрувати.

 

uvlazhnit3li-vozduhaПарові зволожувачі, на відміну від попередників, працюють за принципом обробки повітря сухою перегрітою парою, отже, куди швидше йде процес змішування шарів повітря. Крім того, легкість в управлінні подачі необхідної кількості пари дає вам перевагу в максимально точному «встановленні вологості». По екологічності парові зволожувачі цінні тим, що їх головний інструмент – пар – не має різних шкідливих частинок або бактерій. Мінус же – такі пристрої багато споживають енергії.

 

У системах повітряного клімату також можливе встановлення ультразвукових, форсуночних та інших видів зволожувачів. На ваш смак. Єдиним найголовнішим критерієм, який ви не повинні випустити з уваги – можливість роботи зволожувачів в автоматичному режимі (все таки ми говоримо про інтелектуальні системи) і підключення їх до системи гарячого водопостачання. Будь-яку модель зволожувача зазвичай встановлюють перед входом в припливну магістраль.