Під наглядом: дитячі годинник з GPS-трекером

1-9

Всім, у кого є маленькі діти, знайоме безперервне почуття тривоги за їх безпеку. Як з цим впоратися? Дитячі годинники Baby Watch з GPS-трекером допоможуть відслідковувати всі пересування дитини. Розповімо, як гаджет спростить контроль за дитиною і як ним користуватися.

Розумні дитячі годинники з GPS-трекером дозволяють відстежувати місцезнаходження вашої дитини, знати і чути в реальному часі, що з нею зараз відбувається.

Роль GPS-трекера в дитячих годинах

Спеціальний електронний пристрій, що працює на основі SIM-карти, що одержує сигнали із супутника, називається GPS трекером. З його допомогою дитячі годинники передають вам інформацію про місцезнаходження дитини на комп’ютер, планшет або смартфон. Гаджет здатний показувати розташування з точністю до п’яти метрів. Підключення до годинників сім-карти дає можливість чути звукові сигнали, що відбуваються з місця перебування дитини, обмінюватися текстовими повідомленнями.

Трекер працює на основі супутникових карт, тому відображає тільки ту місцевість, яка супутником відстежується, наприклад, в пустелі Гобі він буде працювати з великими пробілами.

Як працюють дитячі годинники Baby Watch

Щоб знати про всі пересування дитини необхідно на ваш мобільний телефон встановити спеціальне безкоштовний додаток і синхронізувати його з годинником дитини. Заходячи в додаток ви будете знати: де гуляє зараз дитина, про його маршрути пересування, про віддалення від безпечної геозони та іншу корисну інформацію.

Розумні дитячі годинники можуть виконувати додаткові функції, наприклад, відправляти короткі повідомлення, передавати сигнал тривоги, інформувати про завершення заданого маршруту.

Переваги дитячих годин з GPS-трекером

Незаперечною перевагою дитячих годин Baby Watch є спокій батьків за безпеку своєї дитини. Перебуваючи на роботі, в поїздці, вдома та за інших обставин, коли ви не можете бачити і знати, де знаходиться дитина і що навколо неї відбувається, ви завжди можете зайти в додаток на телефоні і з’ясувати місце розташування вашої дитини.

Звичайний дитячий телефон не може вам дати такої впевненості в безпеці, як годинник. Часто діти забувають вчасно зателефонувати батькам, граючи у футбол або інші рухливі ігри після школи, кидають свої портфелі, залишаючи в них телефон, а як наслідок — ваші телефонні дзвінки залишаються без відповіді, що породжує неспокій і хвилювання. А наручний годинник завжди на дитині, навіть якщо ви не можете додзвонитися, то у вас є можливість відстежити місце знаходження вашого головного члена сім’ї.

Годинник не викликають у дитини відчуття стеження, а сприймаються їм, як модний гаджет.
В годинник закладені такі функції, вони можуть:

передавати звукові сигнали з місця знаходження. При бажанні можливо слухати, що відбувається поруч з дитиною, створювати історію переміщень. У будь-який момент можна подивитися треки за день або за тиждень,

передавати на телефонну карту пересування дитини в режимі реального часу,

відстежують знаходження в гео-зонах. Годинники можуть передати повідомлення при виході дитини з дозволеної зони (наприклад, дворового майданчика), відхилення від маршруту, або про завершення заданого маршруту (наприклад, сповістити, коли дитина добереться до школи).

Крім того, годинник будуть цікаві і самій дитині, оскільки годинник:

є яскравим, привабливим аксесуаром,

показують час,

можуть працювати як компас,

можуть вважати витрачені калорії,

можуть вимірювати пройдену відстань,

виконують функцію «тривожної кнопки», в разі небезпеки дитині потрібно натиснути всього одну кнопку і батько отримає сигнал з проханням про допомогу.

є таймером, можуть відміряти час прогулянки і сигналізувати дитині, що пора додому,

передають і приймають голосові повідомлення.

Розумні дитячі годинники Baby Watch з GPS трекером вбережуть вашу дитину від несприятливих наслідків, які трапляються щодня.