Як вибрати постачальників дитячих товарів

gl-7

 

Сьогодні постачальники дитячих товарів намагаються урізноманітнити свій асортимент. При цьому крім величезного вибору цінується якість і натуральність матеріалів. Адже від цього залежить здоров’я дитини. Як шукати хороших постачальників? Які особливості вибору подібних товарів і на що варто звертати увагу?

 

Особливості вибору

 

Ні для кого не секрет, що найчастіше батьки ніколи не шкодують коштів на свою дитину. Це стосується її харчування, одягу, а також розвитку. Останнім часом саме товарам для дітей, які сприяють розвитку творчості та навчання, приділяється величезна увага. Е досить багато місць, де можна замовляти безпосередньо якісні речі подібного спрямування. Але перш ніж буде зроблена така покупка, слід знати особливості правильного вибору дитячих товарів для творчості й розвитку:

 

  • всі матеріали повинні бути екологічно чистими і не викликати алергічних реакцій;
  •  бажано вибирати яскраві і насичені кольори;
  • потрібно враховувати загальні тенденції і віяння;
  • не варто брати моделі сумнівного виробництва;
  • уникати матеріалів, які мають занадто дрібні деталі.

 

Якщо необхідно підібрати якісні іграшки для дітей, тоді варто враховувати, що обов’язково повинні бути вказані вікові обмеження. Так, наприклад, ні в якому разі не треба давати дитині 3 років іграшки, що містять деталі, які він може проковтнути або подряпатися про них.

 

5-9

 

У чому перевага покупки оптом

 

Оптові закупівлі іграшок і матеріалів для дитячої творчості допомагають максимально швидко наповнити магазин цікавими пропозиціями. Часто, при закупівлі великої кількості, постачальники значно знижують ціни, а отже, замовник може отримати більший відсоток від продажу. Щоб зрозуміти, що саме буде користуватися попитом досить складно з першого разу. Тому варто закупити оптом невеликий асортимент матеріалів і по мірі роботи розширювати його. Іноді магазини працюють під замовлення, коли з’являється сезонний попит на той чи інший вид іграшок і матеріалів для розвитку. В такому випадку проводиться основна закупівля вже під певного клієнта.

 

При підборі таких речей для дітей, як коляски, бігунки і розвиваючі килимки слід віддавати перевагу тільки відомим фірмам, які мають авторитет. Вибираючи асортимент товарів, слід враховувати тенденції, які актуальні. Так, наприклад, останнім часом пішов попит на триколісні коляски, а також великі розвиваючі килимки та манежі.

 

Мінуси закупівель

 

Якщо робити оптові закупівлі через інтернет, то слід пам’ятати, що існують фактори ризику. Найбільшою проблемою є неможливість оцінити справжню якість запропонованих речей. Зазвичай добросовісні постачальники представляють якісні фотографії свого товару, але трапляється і навпаки. Щоб не придбати випадково погані або браковані речі через інтернет, необхідно перед замовленням знайти як можна більше інформації та відгуків про виробника. Також не варто відразу купувати оптом великий асортимент. Нехай замовлення буде мінімальним, щоб не ризикувати зайвий раз.

 

При замовленні речей і матеріалів через інтернет потрібно пам’ятати про те, що не завжди постачальники знижують ціни на якісний і ходовий товар, тому не варто відразу кидатися на найнижчі ціни. Можливо, краще вибрати трохи дорожче моделі, але які будуть користуватися купівельним попитом, а отже, забезпечать прибутковість магазину.

 

6-7

 

Де шукати постачальників

 

Для того, щоб знайти постачальників, які пропонують закуповувати оптом тільки якісний і актуальний асортимент для дитячої творчості та розвитку, слід звернути увагу на Інтернет. Саме тут найчастіше і знаходять гарні пропозиції. При цьому слід звертати увагу на тих постачальників, які вже мають авторитет і популярність. Не варто робити оптові закупівлі у фірм, про які неможливо знайти жодної інформації. Досить часто такі виробники намагаються продати неякісні або браковані речі, залучаючи низькою вартістю.

 

При закупівлі оптом через Інтернет не слід відразу ж набирати велику кількість товарів. Потрібно підібрати найбільш популярні варіанти і вже за фактом випробувати їх. Якщо якість дитячих матеріалів для творчості і розвитку будуть відповідати очікуванням, тоді можна зробити вже більший замовлення.

 

Найчастіше магазини намагаються робити оптові закупівлі безпосередньо від виробника. Це дозволяє значно заощадити і підвищити рентабельність магазину. А ось співпраця через посередників збільшує закупівельну вартість.