Гель-лак Kodi Professional, Rubber Top Gel – каучуковий топ, 12ml

Це каучукове фінішне покриття (топ) для гель-лаків Коді. Забезпечує стійкий блиск і яскравість гель-лаків. Знімається засобом для зняття гель-лаків.

Розчиняються топ гель лак Kodi для стійкого бездоганного яскравого манікюру на 2-3 тижні. Легкі у використанні, великий вибір кольорів, економічні, качественние.

Інструкція з нанесення гель-лаків Kodi Professional:

1.Виполніте сухий або мокрий манікюр.
2.Подготовьте нігті, легенько обробивши їх бафіком для нігтів або пилкою для натуральних нігтів, абразивністю 240 грит. Очистіть нігті від пилу, протерши їх безворсовой серветкою, змоченою рідиною для зняття лаку (без ацетону).
3. На очищені і підготовлені нігті нанесіть обезжириватель Kodi Nail Fresher, дайте йому висохнути протягом 30 секунд.
4.Нанесіте 1 шар основи для гель-лаку Kodi Rubber Base Gel і висушіть в ультрафіолетовій лампі, потужністю 36 Ватт, протягом 2 хвилин або в УФ ЛІД лампі протягом 30 сек. Сухий гелевою пензлем або безворсовой серветкою, змоченою засобом для зняття липкого шару Kodi Cleanser приберіть липкий шар з базового покриття, що було легше наносити кольоровий гелевий лак Kodi Professional (не обов’язково).
5.Нанесіте кольоровий гель-лак Коди двома тонкими шарами, Полімеризується кожен шар в УФ лампі 2 хвилини або в ЛІД-лампі 30 сек. При бажанні, нанесіть третій шар гель-лаку (для більш насиченого кольору).
6.Нанесіте фінішний тонкий шар – закріплювача Kodi Rubber Top Gel з липким шаром. Запечатайте вільний край і закріпіть в УФ лампі або УФ LED лампі як і всі попередні шари (закріплювач можна полимеризовать в УФ лампі трохи довше, ніж кольоровий гель-лак для більшої впевненості). Зніміть липкий шар за допомогою безворсових серветок і спеціального засобу Kodi Cleanser. За бажанням, обробіть пилкою бічні сторони і вільний край нігтя.
7.Нанесіте масло для кутикули Kodi Professional.

В якості базового і верхнього покриття можна використовувати засіб 2 в 1 Kodi Rubber Base / Top Gel, однак такий варіант підходить не всім, а тільки тим, у кого міцні, що не шаруються нігті, на яких добре тримається будь-який гель-лак.

Зняття гель-лаку Коді
1.Взрихліте верхній шар пилою для натуральних нігтів або грубим бафом (це не обов’язково, але рекомендовано для кращого проникнення Ремувер і більш швидкого зняття).
2.Нанесіте на серветку або спонжик Ремувер для гель-лаку Kodi Tips Off, прикладіть до нігтя і запечатайте фольгою (використовуйте зручну економічну фольгу, шириною 12 см).
3.Через 10-15 хвилин зніміть аплікації і видаліть залишки гель-лаку апельсинової паличкою для манікюру.
4.Обработайте нігтьові бафіком м’якою абразивності або відполіруйте їх полірувальником для нігтів.