Лазерна ліпосакція щік

gl-11

 

Перше, на що люди звертають увагу при контакті один з одним – це те, наскільки правильні риси і овал обличчя у зустрічної людини. Саме словосполучення «овал обличчя» передбачає округлі, рівні контури обличчя індивідуума.

 

В першу чергу на формування овалу обличчя чинять вплив щоки людини. Порушення правильних обрисів вигляду може бути викликано відвисанням шкіри («бульдожі щічки»), жировими відкладеннями у вигляді пухких щік або в’ялою шкірою. Причинами таких явищ можуть стати наступні чинники:

 

Спадковість. Жирові відкладення у дітей, розташовані між щічними і жувальними м’язами, можуть залишитися як у підлітковому, так і в повнолітньому віці. Це служить ознакою раннього відвисання шкіри обличчя.

 

 Віковий фактор. При нормальному режимі і способі життя, проблеми починають з’являтися після 40 років. Хвороби, важка фізична трудова діяльність, всілякі зловживання провокують відвисання шкіри вже до 30 років.

 

Різке схуднення, хвороба. Швидке скидання ваги призводить до обвисання щік незалежно від віку людини.

 

Рішенням проблеми може стати медичне операційне втручання з допомогою корекції щік.

 

2-9

 

Коли необхідна корекція щік

 

Існує кілька істотних підстав, за якими корекція щік не тільки додасть обличчю правильні контури, але і морально, психологічно допоможе людині:

 

  • Значні жирові відкладення, що залишилися від підліткового віку. Ознакою є помітна повнота щік при нормальному статурі.
  • Відкладення жиру на вилицях, викликана скупченням жирової клітковини.
  • Овал обличчя, що розплився, є наслідком ослаблення шкірного каркасу.
  • Сильне відвисання шкіри після 45-50 років.

 

Є ряд інших причин, із-за яких може знадобитись корекція щік. Проте в кожному індивідуальному випадку рішення з видалення жирових відкладень слід узгоджувати з професійним косметологом.

 

Найбільш інноваційним методом корекції щік є лазерна ліпосакція.

 

Метод лазерної ліпосакції

 

Суть методу полягає в фотомеханічному руйнуванні жирової клітини. Лазерний промінь розігріває клітини, знищуючи їх структуру. При цьому надлишок тепла локалізує кровотечу. Операція проводиться під загальним знеболенням.

 

На початковому етапі розмічається лицьовій шкірний покрив. Наносяться мітки на місця з жировими відкладеннями. Потім на шкірі роблять надрізи, в які вводиться канюля – спеціальна голка, що розщеплює жирові клітини. В процесі операції лікар регулює потужність і напрямок променевого потоку. Згодом зруйновані клітини самопливом через печінку виводяться назовні. Завершальною фазою операції є промивання шкіри та накладання швів.

 

Безболісність операції і недовга реабілітація робить цю операцію дуже популярною. Медичний центр Laserone, що спеціалізується на лазерної ліпосакції в Києві, готовий допомогти стати красивіше і прибрати жирові відкладення в необхідних місцях.

 

Реабілітація

 

Наступні кілька днів після операції рекомендується провести в стаціонарі. За цей час місця надрізів ретельно обробляють щоб запобігти розповзанню швів і попаданню інфекції. Протягом наступного тижня обов’язковим є носіння бандажа, що підтримує щоки. Це забезпечує швидке зрощення шкірного покриву обличчя з підшкірним жировим шаром.

 

Правильний овал обличчя остаточно формується через два місяці після операції. Протягом цього реабілітаційного періоду не можна проводити косметичні процедури, масаж обличчя, відвідувати сауну, засмагати. Не рекомендується навантажувати шийні м’язи під час фізичної роботи або заняття спортом, різко набирати або скидати вагу, а також слід уникати активної міміки.

 

Протипоказання

 

Незважаючи на видиму нешкідливість лазерної ліпосакції щік існує категорія людей, яким дана операція протипоказана. У таких випадках забороняється здійснювати лазерну корекцію:

 

  •  Онкологічні захворювання, цукровий діабет, не згортання крові, інші невиліковні захворювання.

 

  • Період вагітності і годування груддю у жінок.

 

  • Шкірні захворювання, запальні процеси в області шиї і голови.

 

  • Хвороби печінки і нирок, за допомогою яких організм після операції виводить жирові відкладення.

 

  • Будь які вірусні та інфекційні захворювання.

 

Але навіть відсутність перерахованих вище факторів, що не позбавляє пацієнта від необхідності пройти комплексне обстеження перед операцією.

 

На закінчення слід зазначити, що в цілому лазерна ліпосакція щік – це одна з найбезпечніших операцій. Однак, як і у випадку будь-якої корекції людського тіла за допомогою операційного втручання, рішення слід приймати виважено, враховуючи поради близьких вам людей.