LoliDream: Вагома причина поміняти вашу подушку

3-750x375

 

Жінки, які люблять спати на боці або на животі страждають від появи зморшок на обличчі раніше, ніж ті, які сплять на спині. Розповімо, як звичайна подушка для сну впливає на появу зморшок і що робити, щоб зупинити процес старіння, але при цьому спати в улюблених позах.

 

Передумови до утворення зморшок

 

Притаманні людині мімічні звички неминуче провокують появу складок на шкірі. Йдеться про манеру сміятися, постійне зморщування носа або чола, примружування очей. Неприродне положення голови уві сні таїть в собі не меншу небезпеку для людини, яка хоче зберегти молодість шкіри. Подібні явища поширені при різкому зниженні маси людського тіла, внаслідок перенесених захворювань і регулярного користування засобами декоративної косметики. В юному віці поява зморшок викликана впливом на організм різних зовнішніх факторів: при тривалому знаходженні під прямими УФ-променями, постійних температурних коливаннях, надмірній сухості або вологості повітря. Не меншу небезпеку несе пасивне куріння і тривале перебування на сильному вітрі.

 

Найбільш активно зморшки починають проявлятися, як тільки людина досягає 40-річного віку. Це пов’язано з поступовою втратою щільності і пружності шкірних покривів.

4

Подушка від зморшок на обличчі LoliDream

 

Інноваційним інструментом у боротьбі з появою видимих вікових змін на обличчі стала подушка від зморшок LoliDream. Над її розробкою працювали провідні світові вчені, яким вдалося домогтися значного прориву в боротьбі з наболілою проблемою. Подушка має унікальну форму, що сприяє розслабленню всіх лицьових м’язів і надійному захисту зони шиї та обличчя від появи різних заломів і складок під час сну. Використання даного продукту робить сон максимально комфортним і дозволяє відмовитися від хірургічного втручання і підшкірного введення препаратів з метою усунення зморшок.

 

Кому потрібна подушка

 

Використання оригінальної подушки від зморшок рекомендовано всім жінкам, вік яких налічує від 25 до 68 років. Саме цей часовий проміжок вважають найбільш небезпечним в плані появи і поглиблення зморшок. Активізуючись, вікові зміни шкірних покривів не зупиняються без зовнішнього участі. Кожна людина проводить не менше половини свого життя уві сні, тому до проблеми вибору підходящої подушки слід підходити з усією відповідальністю.

 

Новітня розробка дозволяє уникнути утворення більшої частини зморшок, адже близько 80% зовнішніх вікових змін ми створюємо самостійно. Сон на боці або обличчям вниз неминуче призводить до деформації шкірних покривів і посиленого утворення зморшок. Оригінальна подушка здатна позбавити вас від подібних наслідків.

2-1

Комплект поставки LoliDream

 

Подушка проти зморшок Лоли Дрім створена з латексу – практичного, екологічного і довговічного матеріалу. Він здатний протягом тривалого часу зберігати свою форму і моментально відновлювати її після зняття навантаження. Оригінальна подушка поставляється в комплекті зі знімним чохлом – невеличкий, який можна з легкістю замінити або випрати, як тільки в цьому виникне необхідність. Виріб має тривалий періодом експлуатації, що досягає 40 років.

 

Чому обирають Лоли Дрім

 

Розробка здійснила справжній прорив в області боротьби з появою зморшок. Велика частина людей спить неправильно. Людину необхідно навчити вибирати підходящу позу для сну, коли вікові зміни в організмі будуть протікати з найменшою швидкістю, а деформація шкірних покривів буде виключена.

 

LoliDream (Лоли Дрім) – це подушка, що дозволяє без особливих зусиль зайняти правильне положення на боці чи на спині, відчуваючи при цьому максимальний комфорт. Ця проблема вирішується завдяки унікальній формі самої подушки. Зайнявши правильне положення на час сну, ви не порушуєте процесів кровопостачання внутрішніх органів, забезпечуєте розслаблення м’язів шиї, плечового поясу і обличчя. Якщо використовувати подушку на додаток до продуктивних косметичних процедур, то ви зможете помітно підвищити їх ефективність.

 

Створення продукту LoliDream відбувалося під контролем і за участю відомого американського лікаря-хірурга з багаторічним досвідом професійної діяльності. Це дозволило врахувати всі особливості людської фізіології. Лоли Дрім виключає безпосередній контакт подушки зі шкірою обличчя, забезпечуючи розгладжування шкіри. Шийний відділ і голова займають ортопедично правильне положення, якого неможливо досягти за допомогою стандартного спального приладдя.