Мезороллер для обличчя – Принцип роботи і процедура

mesorollor-dlja-lisa

 

Основною дією є множинні проколи епідермісу і дерми. Мікротравми автоматично запускають процеси регенерації для загоєння і відшкодування пошкоджених клітин. Подібний принцип викликає ряд наступних реакцій.

 

Починається активний розподіл пошкоджених клітин і запрограмований апоптоз старіючих. При цьому мікротравматизація запускає неогенез судинної сітки, що поліпшує кровообіг в дермі. Тепер тканина буде отримувати більше поживних речовин з організму і молекули кисню. Подібний процес без будь-яких допоміжних засобів покращує пружність шкіри і вирівнює колір обличчя.

 

При використанні косметичного Мезороллеру з голками середньої довжини, проникнення в дерму стимулює трофобласти. Вони активно синтезують ендогенний колаген.

IF

Як відомо, колаген – компонент молодості. З віком його вироблення сповільнюється, а потім припиняється зовсім. З’являються зморшки, так як немає каркаса для шкіри. Активація вироблення робить шкіру пружною і прибирає обвислість.

 

Всмоктуваність лікарських препаратів в рази збільшується, так як мікротравматизація сприяє легкому проникненню речовин в глибші шари без застосування функцій осмосу і транспортного перенесення, які вимагають витрат енергетичних ресурсів.

IF

Частий мікроігольний вплив на шкіру обличчя активізує нервові рецептори. Це призводить до двох позитивних моментів:

 

 1. Стимуляція викиду ендогенних опіатів (знеболювання і почуття легкої ейфорії).
 2. Скорочення волокон мімічної мускулатури.

 

Додаткові функції електронного Мезороллеру з фотонним випромінюванням уповільнює життєвий цикл епідермальній клітини. Гальванічні струми, які створюються на кінчику голки сприяють глибшому і рівномірному проникненню препаратів і мезококтейль.

 

Інструкція по застосуванню

 

При поході в косметологічний салон, особливі знання за принципом застосування не потрібні. Там все робить фахівець, який проходив навчання.

 

Якщо дермароллер використовувати в домашніх умовах, то потрібно знати, як ним користуватися, і дотримуватись певних правил.

 

Дезінфекція

 

Будь-косметологічний прилад вимагає подвійного проведення антисептики. Вона проводиться безпосередньо перед застосуванням і після проведення процедури.

 

Для цього досить обробити його хлоргексидином, спиртом або перекисом водню. Краще налити розчин в баночку і на 5-10 хвилин опустити голівку Мезороллеру.

 

Проведення процедури

 

Після дезінфекції ретельно висушити і приступити до проведення процедури.

 

 1. Очистити обличчя від косметики, промокнути паперовою серветкою для запобігання попадання патогенної флори.
 2. Нанести на шкіру спеціальний засіб для усунення проблеми;
 3. Без сильного натискання починати процедуру. Залежно від больових відчуттів, одну ділянку обробляти не менше 3 разів на кожному напрямку. Зайве натиснення не принесе користі і ефекту, а лише збільшить травматизацію.
 4. Нанести заспокійливі маски.
 5. Обробити обличчя зволожуючим кремом.
 6. Провести заключну дезінфекцію Мезороллера, покласти в футляр в сухому вигляді.

IF

Рекомендації

 

Починати курс найкраще восени. Тоді сонце вже зменшує свою активність, і ймовірність розвитку гіперпігментації і порушення регенеративних процесів зводиться до мінімуму.

 

Після сеансу потрібно:

 

 • не чіпати шкіру руками зважаючи на можливість занесення інфекції;
 • не засмагати 3 дні;
 • перед виходом на вулицю наносити крем для обличчя з SPF-фільтром.

 

Поширені запитання

 

Який мезороллер краще вибрати?

 

Для проведення тонкоголкової терапії в домашніх умовах довжина голок не повинна перевищувати 0,5 мм. В іншому випадку глибоке проникнення в дерму вимагає спеціальних асептичних умов, чого неможливо досягти вдома. Також довга голка провокує появу кров’яної роси. Тому такий тип процедури варто довірити фахівцеві.

 

Які голки краще застосовувати?

 

Вибір залежить від бажаного ефекту. Для вирівнювання кольору обличчя, поліпшення стану сухої шкіри, боротьби з дрібними мімічними зморшками, краще вибрати короткі голки до 0,5 мм. Довгі надають позитивний ефект тільки в руках професіоналів.

 

Як часто можна користуватися?

 

1 курс становить 8-10 сеансів. При чому перерву між ними повинна бути 4-7 днів. У рік рекомендують проходити не більше 2 курсів.

 

Як правильно катати мезороллер по обличчю?

 

Обробити кожну ділянку мінімум 3-5 разів у кожному напрямку: горизонтально, вертикально і по діагоналях. Бажано дотримуватися такого алгоритму, але відхилення не вважається серйозним порушенням.

IF