Мило з лікувальною гряззю Сакського озера: подаруйте своїй шкірі красу і здоров’я

gl-2

Вченими доведено, що вміст корисних амінокислот, мінералів, газів і органічних сполук в ложі Сакського озера перевищує кількість аналогічних речовин, виявлених у грязьових джерелах Мертвого моря.

З цієї причини Сакське озеро отримало назву величезної природної лабораторії, де в природних умовах зароджується унікальний за своїм складом і властивостями продукт – лікувальна Сакська грязь.

Мило з Сакської грязі

2-7

ТД «Сакські грязі» — це компанія-провідний виробник відомої лінії косметичних засобів на основі кримської грязі. Пріоритетний напрямок компанії – це випуск декількох видів мила з Сакської грязі для дбайливого догляду за шкірою тіла і рук, скрабів і твердих шампунів.

Потужний екстракт природних елементів кримського мила повністю збалансований і підходить власницям жирного, сухого і нормального типу шкіри.

Оригінальна комбінація ефірних масел нагадує аромати лікарських трав кримського узбережжя.

Властивості й область застосування

Мило, створене з Сакської грязі, – це косметичний засіб на натуральній основі, яке увібрало в себе всю користь грязьової маси, тому успішно справляється з багатьма проблемами людського організму.

Кожен шматочок мила сакської грязі містить у собі унікальну формулу біологічно активних речовин, завдяки якій кожен компонент проникає в шкіру і слизові оболонки, насичує їх макро- і мікроелементами, благотворно впливає на роботу внутрішніх органів, сприяє регенерації пошкоджених тканин.

Мило надає протимікробну, протизапальну, болезаспокійливу дію.

1-4

Сакська грязь, яка лягла в основу косметичного засобу, ефективна відносно стрептококів, стафілокока, перешкоджає розмноженню найпростіших і згубна для грибків.

Мило з гряззю Сакського озера чудово очищає шкіру і живить її, стимулює кровообіг і енергетичний обмін, діє як омолоджуючий і тонізуючий засіб. Шкіра стає пружною, гладкою і сяючою. Показано використання, якщо на шкірі є шрами, рубці, набряк або дратуючі вас пігментні плями.

Комплекс природних елементів мила дозволяє успішно вирішити багато дерматологічних проблем: екземи, себореї, лупи, лишай. Щоденне застосування цього косметичного засобу дозволить вам забути про фурункули, вугровий висип, акне, нейродерміт.

Терапевтичний ефект від мила з лікувальної грязі пояснюється механічним і тепловим впливом на організм людини, але насамперед, унікальністю хімічного складу і наявністю цілого комплексу біологічно-активних елементів, які в момент нанесення проникають в підшкірні зони або через слизову оболонку.

Де купити

Якщо ви вирішили купити мило з Сакською гряззю, не поспішайте купувати його в першому-ліпшому магазині: немає гарантії, що там ви купите дійсно якісний продукт!

Загляньте в фіто-аптеку» — надійного продавця лікарських трав.

Тут ви легко підберете відповідний для вас косметичний засіб, більш детально дізнаєтеся про нього, скористаєтеся кращою ціновою пропозицією.