«Найкращий»: огляд CC кремів і їх відмінності від іншої косметичної продукції

Girl showing differences of face powder

 

 

У 2000-х роках у масовий продаж надійшли BB-креми, які в лічені місяці підкорили Європу, США, а потім і нашу країну. Не минуло з тих пір і 15 років, як косметологічні компанії представили на суд користувачів свою нову розробку – CC-креми, які позиціонуються, як та ж BB-продукція, тільки краще.

 

Зрозуміло, і попит на них чекати себе не примусив. Ось тільки, на жаль, мало хто дійсно розбирається в цих «алфавітних» тонкощах. А тому поява питання «Що таке CC-крем і для чого він потрібен?» цілком закономірно. Так давайте ж спробуємо сьогодні відповісти на нього.

 

Що таке CC-крем для обличчя

 

Існує думка, що BB-креми (а за ними і CC-продукція) спочатку створювалися для корейських акторів ТБ і кіностудій. І оскільки корейські глядачі своїх артистів люблять куди більше зарубіжних зірок, рекламний хід спрацював повною мірою. Ось тільки з дійсністю він, на жаль, нічого спільного не має. Навіть самий расчудовий тональний крем CC (не кажучи вже про BB) під світлом софітів вмить почне «текти», а проблеми його поєднання з праймером помітить навіть непрофесійний візажист.

 

BB, CC – що являє собою сучасний косметичний «алфавіт»

 

Ведучи розповідь про різні креми, насамперед необхідно прояснити, що ж ховається за цими таємничими BB та CC. Справедливості заради варто відзначити, що розшифровка даних абревіатур неоднозначна.

 

BB-крем в перекладі з англійської може перекладатися, як крем-бальзам краси (Beauty Balm) або крем-бальзам, що усуває недоліки (Blemish Balm).

 

Що до СС, то сьогодні цією абревіатурою прийнято позначати і продукти з ефектом «Color Control», що розшифровується, як «контроль над кольором», і креми «Color Correction», призначені для корекції кольору, і навіть товари «Complexion Correction», що гарантують повноцінну корекцію кольору обличчя.

 

  • Чим відрізняється СС крем від тонального

 

Якщо говорити про те, чим відрізняється CC-крем від тонального крему, то тут все досить очевидно. «Тональник» спочатку націлений на те, щоб створювати декоративний ефект, головне ж завдання CC-крему – це не тільки коректура, але також догляд за шкірою.

 

Наступна відмінність полягає у відтінках, яких у палітрі «тональника» можна нарахувати десятки. А ось у його опонента, навпаки, ледве набереться 2-3 варіації.

 

Головна ж різниця прихована в структурі. Більш щільні тональні креми ідеально приховують будь-яку нерівність, проте також і більш важкі для шкіри. Якщо ж правильно наносити CC крем на обличчя, то після вбирання, його наявність практично не відчувається, в чому позначається легка, дихаюча структура.

 

  • Чим відрізняється СС крем від BB

 

Різниця між BB і CC-кремами менш відчутна і наочно простежується за допомогою таблиці.

 

raznica-bb-i-cc-kremov

 

Тепер, коли стало ясно, в чому різниця між BB і CC-кремами, виникає логічне питання, а які ж з них все-таки краще. Відповідь проста — ніякі.

 

Жоден з них не зможе стати повноцінною альтернативою іншому, т. к. спочатку вони орієнтовані на різні завдання. BB-креми по більшій частині відносяться до декоративної косметики та вважаються універсальними. У той же час матуючий CC крем має більш вузьку спрямованість і дозволяє домогтися дивовижних результатів у кольорокорекції.

 

Корисно знати! У гонитві за алфавітом косметичні фірми активно впроваджують ще інші абревіатури крім згаданих. Так, почалося все насправді з антивіковий АА-продукції (Anti Age), а сьогодні на ринок виходить все більше DD (Daily Defence – щоденний захист) і ЕЕ-кремів (Extra Exfoliating) з ефектом екстра-пілінгу, а також новинок, що підвищують внутрішню енергію шкіри (Energy Enhancing).

 

Інструкція по нанесенню

 

Говорячи про ефективність декоративної косметики, не можна обійти стороною і питання її експлуатації. Адже тільки якщо використовувати CC-крем правильно, можна добитися від нього максимальної віддачі. Але що ховається за цим «правильно»? Відповідь залежить від того, яке завдання ви ставите перед цим косметичним засобом.

 

opera 25.12.2016 , 23:20:13

 

Якщо ви плануєте використовувати CC-крем в якості:

 

  • Тонального засобу

 

Просто нанесіть його на шкіру і втирайте легкими круговими рухами. Ніякі пензлики, спонж або інші спеціалізовані інструменти при цьому не потрібні, навіть нерівномірно нанесений продукт досить швидко зіллється з основним вашим тоном, приховавши дефекти. Цей варіант вважається оптимальним для тих, чия шкіра відноситься до нормального типу або комбінованого.

 

  • Праймера

 

То тут можливі два варіанти нанесення. У першому випадку CC-крем послужить відмінною незалежною основою для жирної шкіри під макіяж. Просто нанесіть його на шкіру (як звичайний праймер) і отримаєте захист від сонця і зволоження в якості бонусу. Другий варіант передбачає комбіноване використання засобів. Змішайте СС-крем з використовуваною в побуті основою під макіяж, і ваш образ стане більш стійким і виразним.

 

  • Зволожуючого і сонцезахисного засобу

 

Також якихось особливих приладів або маніпуляцій не потрібно. Це незамінне рішення для літнього сезону, коли кожна дама прагне виглядати особливо чарівно, однак перевантажувати шкіру важким макіяжем бажання у неї немає. І саме в цю пору CC-крем для зневодненої шкіри, змішаний з зволожуючою косметичною продукцією, проявляє свої властивості найкраще.

 

Чим змивати?

 

Проте все перераховане вище стосувалася виключно питань нанесення. А що ж до очищення? Чим змивати CC-крем з обличчя, щоб вже через пару-трійку застосувань не страждати від наглухо забитих пір? Говоримо відразу, звичайна вода тут не допоможе і тільки погіршить ситуацію.

 

Для оптимального очищення шкіри демакіяж повинен проводитися гідрофільними маслами або спеціалізованими засобами, які, як правило, знаходяться з кремом в одній продуктовій лінійці.

 

Згідно зі спостереженнями користувачів, також непогано з поставленим завданням справляються звичайні гелі та пінки для вмивання. Однак не забувайте, що CC-крем – це суміш хімічних елементів, і як відіб’ється конкретно на вашій шкірі додавання в неї чужорідних речовин (що входять до складу того ж гелю), не перевірених виробником, передбачити не може ніхто. А значить, винні, якщо продукт вирішить зіграти злий жарт, будете тільки ви самі.

 

Тепер ми знаємо, як наносити CC-крем правильно, і в чому полягають його ключові відмінності від BB-продукції та аналогічних косметичних засобів. Для повноти картини не вистачає лише огляду сучасного б’юті-ринку та окремих його представників. Тому, давайте це виправимо.

 

Огляд популярних CC-кремів

 

Найпоширеніші питання, пов’язані з даним продуктом, це «Який CC-крем краще?» і «Для якого віку він призначений?». Відповімо спочатку на друге питання: для будь-якого. У складі більшості коригуючих засобів відсутні елементи, що відповідають за боротьбу з віковими змінами. А тому, хто б його не використовував: дитина, молода леді, дама, яка перебуває в самому розквіті років або в похилому віці, особливої різниці, як і ефекту «супер-омолодження» спостерігатися не буде.

 

Що ж до того, який CC крем вибрати, то тут допоможе огляд найбільш затребуваних, а значить і максимально протестованих на різних типах шкіри брендів.

 

Акцентуємо вашу увагу, що це не рейтинг CC-кремів, а саме огляд популярних представників ринку, тому шукати тут вказівки на кшталт: «купуйте саме цей крем», не варто.

 

Продукція Olay

 

luchshij-cc-krem-olay

 

Ця косметична лінія прославилася своєю багатофункціональністю. Крім коригуючого ефекту дані креми також сприяють скороченню зморшок, освітленню пігментації, зволоженню клітин епідермісу і посиленням їх захисту в поєднанні з оновленням. Завдяки вітамінам, що входять до складу препаратів, шкіра набуває здоровий блиск і сяйво.

 

CC-креми від Clinique

 

cc-krem-dlya-lica-clinique

 

У складі цих багатофункціональних зволожуючих препаратів присутні оптичні частинки з подвійним шаром, які надають шкірі свіжість і наповнюють її сяйвом. Корекція кольору відбувається дієво і рівномірно: землистий відтінок змінюється рожевим, жовтуватий – персиковим, а почервоніння і висипання стають практично непомітними.

 

Що до догляду, то за нього тут відповідають сорбітол, трегалоза і гіалуронова кислота, які насичують оброблюваний покрив вологою і підтримують її на належному рівні.

 

Лінійка L’oreal Paris

 

ss-krem-loreal

 

Ця продукція відмінно ілюструє, для чого потрібен CC-крем. Випущена в 3-х кольорах, вона освітлює шкіру обличчя, маскує червоність, що проступила на ній і надає загальний освіжаючий ефект і зволоження протягом усього дня. А наявність микрочасток тонального засобу дозволяє подвоїти ефект.

 

Mizon і Organia

 

rejting-ss-kremov-dlya-lica

 

Корейські CC-креми заслуговують окремої згадки, оскільки ефект від них в наявності, а точніше на обличчі – на обличчі кореянок, які в свої «50 з хвостиком» виглядають лише на 25-30 років.

 

Визнаними лідерами у цій сфері вважаються бренди Mizon і Organia, кожен з яких має окрему лінійку засобів по догляду за обличчям. У складах цих препаратів можна знайти екстракти більш ніж 30 різних трав, зволожуючі масла, глутамінову кислоту, плацентарний протеїн, множинні амінокислоти, бетаїн, керамід 3 і цілий набір інших поживних речовин.

 

Нагадуємо, що вся інформація, представлена вище, не несе порівняльний характер. Складати рейтинг кращих CC-кремів, як і вгадувати, який же з них найбільш ефективний – справа невдячна. Тим більше, що однозначної думки з цього питання не буде ніколи, адже скільки людей, стільки й смаків, стільки й уподобань.