Розкішний погляд: вітамін Е для росту вій

1-9

Довгі і густі вії мріє мати кожна жінка. Когось природа нагородила від народження виразним поглядом, а комусь доводиться докладати зусиль, щоб втілити мрію в реальність. Розповімо секрет, як домогтися пишних вій з вітаміном Е.

Роль вітаміну Е для росту вій

2-6

Вії зазнають не меншу навантаження косметикою, ніж волосся. Хоча за останніми жінки доглядають старанніше. Вії – ті ж волосся, за якими потрібен певний відхід.

Декоративна косметика, клей для накладних вій, засоби для зняття макіяжу, завивка – випробування не з легких. Не дати їм втратити життєву силу допоможемо вітамін Е (токоферол).

Вітамін Е для вій відіграє важливу роль. Без нього неможливо зробити погляд ширше й виразніше. Токоферол зміцнює волосяні цибулини, запобігає випадання вій, примушує їх, рости активніше. Вже після десяти днів застосування вітаміну Е для вій буде помітний результат. Наявні волоски зміцніють, їх довжина збільшиться, з’являться нові вії.

Як використовувати вітамін Е для вій

Токоферол продається в кожній аптеці, його ціна дуже демократична, дозволить собі цей вітамін може кожна жінка. Догляд за віями із застосуванням вітаміну Е займає не більше хвилини. Для цього потрібно зробити всього три кроки:

1. Необхідно проколоти шпилькою капсулу з вітаміном.
2. Видавити рідкий вітамін на чисту щіточку або пензлик для вій.
3. Розподілити токоферол по всій довжині верхніх і нижніх вій. Вії при цьому повинні бути чистими, без слідів від макіяжу.

Цю процедуру досить робити один раз в день перед сном. Якщо повіки схильні до набряків, то через годину після нанесення, промокніть вії паперовим рушником, щоб уникнути на ранок поява мішків під очима. Курс повинен тривати близько 20-30 днів. Перерва між курсами має становити не менше місяця.

Касторова олія і вітамін Е для вій

3-9

Рицинова олія активно застосовують для росту волосся і дуже успішно. Не менш ефективно використовують касторку для росту вій. «Бомба» виходить, якщо поєднати два активних компоненти: вітамін Е і касторове масло. Такий дует рекомендується для дуже слабких, рідкісних і ламкого вій. До речі, для брів це теж можна застосовувати.

Рицинова олія виступає активатором стимуляції діяльності клітин. Воно сприяє відновленню колагену, робить вії густими, а погляд виразнішим.

Касторове масло продається в аптеці, випускається в невеликому бульбашці. В магазинах косметики зустрічається касторове масло в зручній тубі з щіточкою, якою легко розподіляти масло по всій довжині вій.

Пропорції касторової олії і вітаміну Е для росту вій потрібно дотримувати наступні: одна чайна ложка касторки на одну капсулу рідкого вітаміну. Перш ніж касторку додавати токоферол, масло необхідно підігріти в мікрохвильовій печі протягом п’яти секунд. Воно повинно бути ледве теплим, але не гарячим. Тільки після цього можна додавати вітамін.

Маски для росту вій з вітаміном Е:

Рецепт для ослаблених вій:

1 капсула вітаміну Е,
1 ч. л. касторової олії,
1 капсула вітаміну А.

Кількість інгредієнтів вистачить на вії і брови.

Рецепт для росту вій:

1 капсула вітаміну Е,
4 краплі касторової олії,
4 краплі реп’яхової олії.

Рецепт проти випадіння вій:

1 капсула вітаміну Е,
6 крапель арганової олії.

Рецепт для підтримки здоров’я вій:

1 капсула вітаміну Е,
4 краплі олії лляної,
4 краплі касторової олії.

Рецепт для профілактики випадіння вій:

1 капсула вітаміну Е,
4 краплі олії виноградних кісточок,
4 краплі лляної олії.

4-8