Що потрібно для корекції брів

гл-6-1140x570

Пішла пора, коли брови «ниточкою» були в моді, зараз в тренді густі брови природної форми. Що потрібно для корекції брів, яким набором інструментів і засобів варто обзавестися? Розповімо про це докладніше.

Щіточка для розчісування

Щоб волосся брів не стирчали в різні боки, розчісують їх спеціальною щіточкою. Часто вона йде в комплекті з олівцем для брів, але зазвичай такі насадки маленькі і ними незручно користуватися. Можна купити щітку з довгою підставою, щоб зручно було тримати в руках.

Пінцет для брів

Пінцет повинен бути в кожній косметичці. Він необхідний для вищипування зайвих волосків. Пінцети бувають різних видів, його необхідно підбирати виходячи з конкретних потреб жінки. Оптимальним і універсальним варіантом вважаються щипчики зі скошеними краями, які трохи загострені. При покупці краще віддати перевагу пінцету з нержавіючої сталі, пластикові пінцети гірше переносять дезінфекцію.

Трафарет

Тим, хто сумнівається у своїх здібностях зробити однакові гарні брови, можна скористатися пластиковим трафаретом для брів. Головне вибрати відповідну форму. Трафарет дозволить уникнути зайвих рухів при макіяжі і допоможе зробити брови як в салоні.

Пензлик

Для промальовування брів зручніше використовувати плоский пензлик зі скошеним краєм. Він допоможе зробити корекцію брів, заповнить пігментом порожнечі і додасть бровам форму. Оптимальним варіантом вважаються пензлик з ворсом поні, вони не дуже жорсткі, але пружні.

Ножиці

Для корекції брів потрібні ножиці. Їх використовують, коли волоски занадто довгі і вибиваються з брівної дуги.

Косметика

Для брів випускається косметика різних типів: пудра, помада, тіні, віск і багато іншого. Визначитися, що потрібно для макіяжу, допоможе наша розповідь про декоративні засоби для брів.