Векторний ліфтинг: детально про підтяжки обличчя без операції і його ефекти

vektornyj-lifting

 

Після 25 років природне вироблення колагену сповільнюється, тому дівчата починають помічати у себе перші зморшки. Поки вони ще слабо виражені, але до 35 років стають чіткими, а шкіра втрачає пружність. Це надає обличчю «дорослий», іноді навіть похмурий вигляд.

 

Якщо раніше єдиним реально ефективним способом усунення таких проблем була естетична хірургія, то зараз з’явилися менш травматичні методики. Позитивно зарекомендував себе векторний ліфтинг. За ефективністю він не особливо поступається операції, але ще частково відновлює синтез колагену в тканинах.

 

Суть і переваги методики

 

Для проведення векторного ліфтингу використовують натуральний біостимулятор на основі гіалуронової кислоти і колагену. На обличчі роблять розмітку, потім тонкою голкою на ньому створюють мікроранки і заповнюють їх нитками філлера (наповнювача). Запускається процес мікрофіброза: навколо мікроканалів утворюється сполучна тканина, еластинові і колагенові волокна. В результаті формується «каркас», який підтримує шкіру, не даючи їй провисати.

 

У процедури багато спільного з контурною пластикою. Її перевага в тому, що вона забезпечує комплексну підтяжку в’ялої шкіри. При пластиці ж філлер вводиться тільки по лінії зморшки і немов виштовхує її назовні.

 

Найчастіше підтяжку проводять із застосуванням таких філерів, як IAL ACP, Restylane Vital. Одним з кращих препаратів вважається Radiesse, який по ряду характеристик перевершує гіалуронові імпланти. Він виготовляється з гідроксіапатиту кальцію – мінералу, що входить до складу зубів і кісток, що забезпечує повну сумісність з натуральними тканинами і виключає ризик відторгнення.

 

Як зрозуміти, що вам потрібна підтяжка обличчя?

 

Безопераційні методики зазвичай використовуються для корекції вікових змін шкіри у людей 35-55 років. У зрілому віці вже потрібні більш серйозні втручання.

 

Тест. Зрозуміти, наскільки серйозною є проблема, допоможе простий тест: нахиліть голову набік і уважно огляньте зміни. Якщо бачите провисання шкіри щік, вилиць, вік, порушення чітких контурів обличчя, зморшки – це приводи задуматися про омолодження.

 

Основні показання для векторного ліфтингу:

 

 • вікові зморшки;
 • асиметрія, нечіткий овал обличчя;
 • птоз;
 • опущення брів, куточків рота і очей;
 • подвійне підборіддя.

 

Проведення процедури

 

Перед сеансом обов’язково призначається консультація. Косметолог повинен ознайомитися зі станом здоров’я пацієнта, врахувати протипоказання, можливі обмеження та побажання. Потім складається індивідуальна програма: підраховується дозування препарату, визначаються місця для майбутніх ін’єкцій.

Один з кращих препаратів для векторного ліфтингу «RADIESSE»

Один з кращих препаратів для векторного ліфтингу «RADIESSE»

Оскільки всі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією, вони проходять відносно безболісно. Деякий дискомфорт при введенні голки можливий, але тривалого больового синдрому пацієнти не відчувають.

 

Можливі два види анестезії: нанесення тонкого шару крему на ділянки передбачуваних ін’єкцій або введення анестетика разом з філером.

 

Процедура проводиться в кілька стандартних етапів. Після знеболювання лікар наносить на обличчя пацієнта ромбовидну розмітку. За допомогою косметологічного маркера він позначає місця майбутніх уколів. Потім шкіра двічі дезінфікується.

 

Через півгодини, коли анестезія починає діяти, доктор приступає безпосередньо до проведення ін’єкцій. Він вводить нитки філлера по всім сторонам наміченого ромба, використовуючи канюлю – довгу тонку голку. У самій шкірі цієї голкою роблять коливальні рухи – так розширюється мікроканал, що утворюється. Після виведення канюлі по всій довжині проколу залишається тонка нитка філлера.

 

Голка залишає мікроскопічні ранки, не пошкоджуючи судини. Проколи навіть не видно неозброєним оком, але для їх якнайшвидшого загоєння на місця ін’єкцій наноситься спеціальний крем.

 

Реабілітація після сеансу триває 3-4 дні, протягом яких проходить рубцювання, що скріпляє філлерні нитки. На цей час слід скорегувати раціон і спосіб життя.

 

Важливо! У відновний період не можна засмагати, ходити в сауну, лазню, басейн. Також слід звести до мінімуму фізичні навантаження, зробити перерву в заняттях спортом. Потрібно більше гуляти і їсти здорову їжу – це прискорить відновлення.

image008

Результати

 

Ефект проявляється практично миттєво. Уже після першого сеансу обличчя виглядає свіже: його нижня частина більше не здається важкою, опущені куточки повік і рота піднімаються, усуваються набряки під очима.

 

Після курсу ін’єкцій гіалуронової кислотою шкіра підтягується, а зовнішність помітно омолоджується:

 

 • повертається втрачений об’єм в областях щік і скул;
 • усувається асиметрія;
 • коригується овал обличчя або окремі ділянки;
 • зморшки і носогубні складки розгладжуються;
 • підвищується тонус шкіри.

 

Скільки триває ефект?

 

Для досягнення стійкого результату звичайно потрібно 3-4 процедури з проміжками в 1 місяць. Ефект триває від півроку до 2-3 років, все залежить від особливостей організму і обраного філлера.

 

Протипоказання

 

При деяких захворюваннях і станах проводити векторний ліфтинг обличчя не можна.

 

Протипоказання для процедури:

 

 • злоякісні пухлини;
 • дерматити і запалення в місцях передбачуваних ін’єкцій;
 • гострі інфекційні процеси;
 • цукровий діабет;
 • гемофілія;
 • вагітність і лактація.

У сучасному суспільстві пред’являються високі вимоги до зовнішності. Тому не тільки жінки, а й чоловіки прагнуть продовжити молодість. Затребуваність векторного ліфтингу обумовлюється тим, що це щадна і ефективна методика.

 

Після сеансу даної процедури досягається комплексна підтяжка обличчя – контури набувають чіткості, розгладжуються зморшки, шкіра знову стає пружною. Філлери з гіалуроновою кислотою безпечні і через певний час просто виводяться з організму, після чого процедуру можна повторити.