Як робити японський масаж обличчя “Асахі” (Зоган)

Phanie ftp Nov2010- May2011

 

Японський масаж обличчя Асахі б’є всі рекорди за популярністю. Відгуки жінок вражають. Масаж допомагає привести шкіру в тонус і запобігти старінню. Розповімо, як зробити це диво самостійно.

 

Як працює масаж Асахі

 

1Технологію контурно-особового масажу запропонувала Юкуко Танака. Вона узагальнила тисячолітній досвід японських масажистів і запропонувала свою технологію масажу, яка відрізняється простотою і доступністю у виконанні для всіх жінок. Масаж обличчя Асахі (Зоган) настільки ефективний, що його називають доступною альтернативою пластичної хірургії. Альтернативна назва цієї технології – масаж обличчя Зоган.

 

Суть масажу полягає у впливі пальців рук на м’язи і сполучні тканини шкіри обличчя, приводячи їх в тонус. Це позбавляє від зморшок і перешкоджає появі нових, овал обличчя набуває чітких обрисів, пори зменшуються, зникають мішки під очима. Він займає всього 3 хвилини в день, але дає фантастичні результати – обличчя молодшає мінімум на 10 років.

 

Особливість техніки Асахі полягає в інтенсивному впливі на м’язи обличчя, що знаходяться глибоко під шкірою. Масаж обличчя проводиться на межі больового відчуття, це відрізняє його від звичних маніпуляцій. Для правильного виконання масажу, потрібно уважно ознайомитися з алгоритмом дій, виконувати їх в точній послідовності.

 

Переваги японського масажу Асахі (Зоган)

 

Головне достоїнство масажу в тому, що технологія Асахі дозволяє вирішити косметологічні проблеми.

 

 Знімає набряклість. Масаж обличчя стимулює обмінні процеси, це сприяє швидкому відведенню з шарів шкіри зайвої вологи.

 

Розгладжує зморшки. При масажі відбувається вплив на м’язи обличчя, їм повертається пружність і еластичність, дрібні зморшки зникають, глибокі – зменшуються і, в цілому, процес старіння істотно сповільнюється. Масаж сприяє виведенню токсинів, що запускає природний процес омолодження шкіри.

 

 Підтягує контур обличчя, що розплився. Масаж зміцнює м’язи, повертаючи їм колишню форму, підтягується овал обличчя, брилі зникають, куточки губ піднімаються, йде друге підборіддя.

 

Покращує проблемну шкіру. Масаж активізує обмінні процеси і дозволяє позбутися від висипань і застерегти від появи вугрової висипки.

 

Перевагою техніки Асахі є її безпека, вона протипоказана лише у випадку відкритого запального процесу на шкірі, при захворюваннях лімфатичної системи, при ЛОР-захворюваннях, куперозі і при значній втомі.

 

Відмітна особливість техніки Асахі полягає у впливі на лімфатичні лінії, це прискорює процес виведення токсинів і рідини з глибоких шарів, стимулює обмінні процеси і призводить до поліпшення стану шкіри.

 

4

 

Алгоритм виконання масажу Асахі (Зоган)

 

Для отримання видимих результатів, необхідно проводити масаж регулярно, по можливості щодня, з дотриманням правил та наступної послідовності дій. Для забезпечення безпеки, потрібно дізнатися схему розташування лімфовузлів, на них можна впливати в ході процедури, рухи повинні проходити поруч з вузлами.

 

Підготовчий етап

 

Підготовкою не можна нехтувати – вона важлива частина процедури. Спочатку обличчя слід очистити, потім нанести масажну основу, вона необхідна, щоб руки добре ковзали по шкірі, не травмуючи її. Для цього скористайтесь косметичними вершками або засобом для зняття макіяжу, краще використовувати натуральні олії: оливкова, лляна або вівсяне молочко.

 

Етап підготовки включає розігрів лімфатичних ліній і розтирання шкіри. Необхідно масажувати пальцями зверху вниз по лініях від вух по шиї до ключиць. Пальці не просто погладжують, а застосовують легкий натиск. Рух повторюється тричі.

 

Основний етап

 

Він включає кілька кроків, кожен з яких повторюється тричі. Не тисніть сильно на шкіру, не випробовуйте больові відчуття, масаж повинен бути комфортним.

 

Масаж чола

 

Три пальці кожної руки щільно притискаємо до середини чола і ведемо їх до скронь і по шиї до ключиць. Під час руху необхідно здійснювати легке натискання пальців.

 

 Масаж очей

 

Середніми пальцями від зовнішнього кута очей рухаємося до перенісся і потім від носа до зовнішніх куточків. На скроні пальці фіксуються натисканням, і далі продовжуємо рух вниз по шиї до ключиць.

 

Масаж області рота

 

Починаємо рух двома пальцями від центру підборіддя нижньої губи до куточків рота і рухаємося до носової перегородки, де необхідно збільшити натискання.

 

Крила носа

 

Середнім пальцем рухаємося вгору і вниз по крилах носа, потім такі самі рухи повторюємо на переніссі. Далі руки проходять по щокам вгору до скронь і вниз по шиї до ключиць.

 

Щоки

 

Від нижньої частини підборіддя через куточки губ рухаємося до внутрішніх куточків очей, як би піднімаючи щоки, де фіксуємо пальці натисканням. Далі масажуємо кожну щоку окремо. Рухаємося по щокам до скронь і знову по шиї вниз. Опрацьовуємо глибокі м’язи рухами по кожній щоці навскоси знизу вгору. Середину щоки масажуємо від носа до зовнішнього контуру, завершуємо рух ковзанням по шиї вниз. Тильною стороною кисті з натисканням рухаємося по лінії «шарпея» вгору до скронь, завершуючи рух ковзанням по шиї.

 

IF

 

Все обличчя

 

Долоні поміщаються у центр обличчя і з сильним натисканням від центру зайву рідину «видавлюється» до скронь і вниз по шиї.

 

Розтирання і погладжування

 

Спочатку розтираємо правою рукою чоло знизу вверх і справа наліво. Потім погладжуючими рухами заспокоюємо лінію чола, йдучи завершальними рухами по лінії шиї до ключиць.

 

Завершальний етап

 

Після масажу обов’язково слід добре очистити обличчя, видаливши всю основу.