Засоби для росту і зміцнення вій

гл-7

Виразний погляд можна отримати тільки з густими і довгими віями, якими може похвалитися дуже мала кількість жінок. Але щоб мрія не залишилася мрією, розповімо, які існують ефективні засоби для росту і зміцнення вій.

Гель «Подвійні вії» від Mavala

2-5

Засіб займає лідируючі позиції серед засобів щодо зміцнення вій, але підходить і для брів. Результат помітний вже через два тижні регулярного застосування. Відновлюється ріст, волоски стають міцнішими і гущі. Основа формули гелю складається з екстрактів рослин, які збагачені вітамінами і білками. Засіб впливає на пігментацію, так що не дивуйтеся, що ваші вії після кількох тижнів застосування стануть темніше, а погляд виразнішим.

Eye Lash Builder від Christian Breton

1

Засіб створено для відновлення ослаблених і пошкоджених вій. Унікальна запатентована формула сприятливо впливає на якість вій, вони швидко відновлюються, стають сильнішими і густіше, перестають випадати і краще ростуть. До складу засобу входять колаген, біотин, антиоксиданти, мінерали, мікроелементи, поживні речовини. Всіма цими компонентами насичуються вії і їх коріння, це призводить до підвищення міцності волосся, поліпшення їх зовнішнього вигляду і захисту вій від впливу сонячних променів.

Вітамін Е

8-3

Токоферол (вітамін Е) зміцнює коріння вій, робить їх міцними, запобігає випаданню, допомагає в зміцненні та відновленні. Докладніше про те, як застосовувати токоферол і які результати можна отримати, читайте тут: Вітамін Е для росту вій.

Стимулятор для росту вій і брів від Alerana

3-1

Засіб російського виробництва, який зарекомендував себе як ефективний і безпечний продукт, поліпшує якість вій і брів. Засіб поділено на дві фази: «День» і «Ніч». Денна формула підходить як основа під туш. Вона запобігає ламкість вій, сприяє прискоренню зростання, має відновлювальний ефект. Основу нічного засобу складають рослинні олії: рицинова, мигдальне, жожоба і реп’яхова, також у формулі присутній вітамін Е. Ці компоненти живлять фолікули, сприяють формуванню нових вій і прискорюють їх зростання.

Бальзам Lash Growth Activator Night Repair Balm від Artdeco

4-3

Засіб нічної дії, наноситься на вії перед сном. До складу бальзаму входять екстракти рослин, біотин і «головне» масло, що відповідає за інтенсивне зростання волосків – касторове масло. Засіб помітно робить вії більш міцними, усуває випадання, зменшує ламкість, має відновлювальну дію, вії стають більш об’ємними. Результат помітний вже через 2-3 тижні.

Сироватка Almea від Xlash

5

Засіб для зміцнення і зростання вій показує хороші результати. Результат буде помітний через місяць регулярного застосування. Вії стануть об’ємніше, густіше і міцніше. За рахунок активних компонентів відбувається посилення мікроцеркуляціі крові, що веде до активізації волосяних фолікул і вії ростуть швидше, з’являються нові. Помітно скорочується випадання вій, їх пігмент стає темніше.

Горіхове масло для вій і брів від DNC

6-3

Бюджетний засіб, доступний кожному, але дуже ефективний. Ідеальний склад, що складається з касторового, персикового, льняного, фісташкового масел та олії алое. Вії наповнюються силою і енергією, вони швидко відновлюються, стають еластичними, перестають ламатися і випадати. За допомогою цього засобу можна поправити і стан брів.

Кондиціонер Cherish Lash від Cherisher LTD

7-3

Ефективний засіб для зміцнення вій, що складається з екстрактів рослин, перлів, біотин і пантенола. Кондиціонер доглядає за волосками, робить їх довшими, об’ємніше і більш міцними. Їх колір змінюється в бік темного кольору, погляд стає виразнішим. Сироваткою потрібно користуватися не більше одного разу в день, ефект буде помітніше, якщо наносити кондиціонер на ніч.