Поради по догляду за шкірою на літній період

газар3

Літо – чудовий період. Тепло, сонце, відпустки і купання – все це розслабляє нас. Часто з-за цього догляд за шкірою зводиться до мінімуму – адже ми харчуємося добре, а шкіра не так сохне і обвітрюється, як взимку. Але насправді влітку шкірі потрібен такий же ретельний догляд, і ось чому:

Вплив сонця здатний дуже швидко зістарити шкіру;

Через спеку ми багато потіємо, і на обличчі часто утворюються прищі;

З-за того ж поту пори забиваються набагато активніше;

З-за втрати вологи шкіра цілком може сохнути набагато швидше;

Після купання в річці або морі шкірі теж потрібно особливе очищення та догляд.

загар2

Догляд за шкірою після засмаги

Майже всі знають, що потрібно обов’язково застосовувати сонцезахисні засоби, щоб шкіра не обгоріла і не постаріла раніше часу. Однак як доглядати за шкірою до засмаги знають далеко не всі. Кілька порад для вас:

Після пляжу обов’язково прийміть душ, але не відразу, а хвилин через 40, щоб шкіра могла відпочити;

Обов’язково зволожите і живіть шкіру після засмаги, так як тривале перебування на сонці призводить до лущення і сухості;

Можна скористатися спеціальними активаторами засмаги – засобами, які подовжують загар і роблять його більш вираженим. Правда, коштують вони недешево;

Якщо ви раптом отримали сонячний опік, то не панікуйте, а використовуйте регенеруючі засоби, такі як, наприклад, Пантенол.

Догляд влітку за типами шкіри

Догляд за шкірою влітку досить сильно залежить від того, суха у вас шкіра або жирна.

Догляд за сухою шкірою

Власницям сухої шкіри влітку варто особливу увагу приділити зволоженню і живленню шкіри. У спеку ми втрачаємо багато вологи, що в підсумку може привести до зайвої сухості. Корисні різні зволожуючі і живильні маски, хороший ефект дає мед.

Очищати шкіру влітку потрібно делікатно, з застосуванням молочка. Корисно вмиватися відварами трав. А замість скрабу можна застосовувати вівсяні пластівці.

Догляд за жирною шкірою

Занадто інтенсивно очищати шкіру влітку не потрібно – це порушить її структуру і призведе тільки до великих проблем. Краще очищати акуратно, але регулярно, застосовуючи муси й пінки для вмивання.

Денний крем для обличчя потрібен обов’язково – він захистить шкіру після очищення її від жиру. Слід вибирати надзвичайно легкий засіб, що краще ще й додатково має SPF. Обличчя після нанесення крему потіти не повинно. А ось на ніч крем можна не наносити, особливо якщо у вас в квартирі жарко.

Через день можна і потрібно робити різні очищаючі маски, щоб привести обличчя в порядок. Не нехтуйте також апаратними процедурами.

Догляд за нормальною шкірою

Тут проблем практично немає – обов’язково використовуйте легкий денний крем із захистом від сонця, делікатно очищайте обличчя і намагайтеся не пересушити шкіру – влітку це особливо небезпечно.

Як бачите, доглядати за шкірою влітку зовсім не складно – головне приділити цьому увагу і робити все правильно і акуратно.