Електричний гребінець-випрямляч Fast Hair Straightener

1-3

Як зробити випрямлення волосся зручним, швидким і безпечним? Новий електричний гребінець-випрямляч Fast Hair Straightener дбайливо випрямляє довге волосся за 5-10 хвилин. Цей гаджет дуже популярний за кордоном, а тепер доступний і нам. Розповімо про всі переваги електричного гребінця.

Гребінець Fast Hair Straightener – це перший електричний гребінець з функцією випрямлення волосся. 2 в 1: при розчісуванні волосся відбувається їх вирівнювання. Гребінець має унікальне керамічне турмалінове покриття, яке надає блиск волоссю, відновлює структуру волосся, робить їх міцними і здоровими. Це вигідно відрізняє гребінець від звичних прасок, які псують волосся.

4 особливості гребінця Fast Hair Straightener

Іонізація. Ця функція оберігає волосся від перегріву, зневоднення волосяного стрижня, електризації волосся. Після розчісування на волоссі з’являється природний блиск.

Турмалінове покриття. Керамічне турмалінове покриття позитивно позначається на зовнішньому стані волосся і їх здоров’я. Кристали турмаліну сприяють запобіганню випадання волосся, прискорюють їх зростання, відновлюють структуру волосся, робить їх м’якими і шовковистим.

Випрямлення волосся. Розчісуючи волосся, відбувається одночасне їх випрямлення. За 5-10 хвилин волосся стає ідеально рівним, ефект такий же як від використання професійного прасування. Гребінцю під силу випрямити навіть найскладніші кучері.

Немає опіків. Нагріваючий елемент гребінця знаходиться в зубчиках, тому ви назавжди забудете про обпалені пальці при випрямленні волосся. Виробник передбачив додатковий захист – зубці і вставку, які на 100% запобіжать опікам.

 

5-3

Як користуватися: 2 простих кроки

Крок 1. Гребінець працює від мережі. На рукоятці засвітиться табло, індикаторами виставите потрібну температуру. Через 3-5 секунд гребінець розігріється і буде готовий для використання.

Крок 2. Необхідно сухе волосся розділити на невеликі пасма і провести по кожній з них по 2-3 рази гребінцем. Рухи повинні бути такими ж, як при звичайному розчісуванні. Через п’ять хвилин зачіска готова: волосся ідеально пряме без особливих зусиль.

Характеристики гребінця-випрямлювача Fast Hair Straightener

Температура нагріву: 80-230,

РК-дисплей відображення температури,

Покриття: керамічний турмалін,

Функція іонізації:

Потужність: 29 Вт,

Необхідна напруга: 220 Вт,

Довжина шнура: 1,5 м.

Наконечники зубчиків: силікон

Комплектація: гребінець, інструкція англійською мовою, картонна упаковка.

 

3-1