Модне фарбування волосся: каліфорнійське мелірування

2-14-1024x512

Надати зачісці глибокий відтінок, наситити її переливами жаркого каліфорнійського сонця і при цьому зберегти природний здоровий блиск волосся допоможе каліфорнійське мелірування, визнане у всьому світі як ефективний засіб імітації природності. Розповімо докладно про цю новомодну техніку фарбування.

Техніка фарбування та її особливості

Свою назву техніка отримала від яскравого сонця Каліфорнії, яке знебарвлювало окремі пасма волосся, надаючи вигорілий відтінок. Це створювало незвичайні переливи, що дозволяють змінювати образ, не вдаючись до інших методів. Каліфорнійське мелірування нагадує техніку фарбування шатуш, яка теж дає ефект вигорілого волосся.

Відмінність каліфорнійського мелірування волосся від традиційного полягає в способі знебарвлення пасм і додання їм плавного переливу. Процес фарбування відбувається без застосування фольги, це означає, що фарба менше шкодить волоссю. До складу барвника входить бджолиний віск, що благотворно впливає на волосяну структуру.

Каліфорнійське мелірування не відрізняється простим виконанням. Для отримання потрібного ефекту, необхідно правильно підібрати відтінкову основу, яка не створює різкого контрасту з природними колірними особливостями волосся. Довіряти дану процедуру краще професійному майстру, який має подібний досвід.

21-3

Процес фарбування проходить у декілька етапів

На пасма наноситься рідка фарба, до складу якої входить бджолиний віск. Цей природний загусник сприяє швидкому висиханню і водночас надає необхідне живлення на забарвлюване волосся.
Знебарвлення проводиться без застосування термічного паперу. Час проведення процедури встановлює майстер, який стежить за процесом фарбування, добиваючись потрібного освітлення.
Після знебарвлення майстер проводить тонування пасм, що дозволяє створити плавний перехід від темного до світлого відтінку.
Завершується процес фарбування обов’язковим нанесенням на шкіру голови живильної маски.

Проведення процедури в домашніх умовах пов’язано з ризиком отримання результату, протилежного бажаному. Однак якщо є впевненість у власних силах, то такий варіант можливий за умови придбання в спеціалізованому магазині знебарвлюючого компонента і фарби для додання бажаного тону.

Мелірування на темне волосся

4-10

Барвний пігмент темних локонів складніше мелірувати, ніж світлий, тому процедура фарбування буде менше щадною. Однак брюнеткам такий спосіб краще, так як відросле коріння в цьому випадку менш помітне.

Складність роботи майстра з темними кучерями полягає в труднощі виділення кордону між початковим кольором і пофарбованими пасмами. Для цього застосовується суміш різних тонів, близьких до природного. Досягти такого результату в домашніх умовах досить складно. І один з підводних каменів полягає в труднощі отримання освітленого відтінку без жовтизни. Тому при самостійному меліруванні змінювати колір рекомендовано не більше, ніж на три відтінки.

Мелірування на світле волосся

9-7

Щасливим власницям світлих локонів зробити процедуру каліфорнійського мелірування набагато простіше, адже замість п’яти кольорів можна використовувати лише два або три. Щоб фарбування відповідало стилю Каліфорнії, фарбу беруть на тон світліше початкового кольору і завершують найсвітлішою. При правильному освітленні на поверхні волосся утворюються райдужні відблиски, які при будь-якому освітленні виглядають це дуже привабливо.

Якщо природний колір практично білий, то надати яскравості допоможуть більш темні тони: бежевий, карамельний, пісочний блонд та інші. Для цього не потрібно проводити знебарвлення, досить нанести кілька тонуючих відтінків.

Мелірування на русяве волосся

11-7

Русявий колір легше піддається впливу фарби, ніж темний, тому русявим красуням рекомендується використовувати як знебарвлюючі, так і затемнюючи пігменти – все залежить від бажання. На довгому волоссі ефект від впливу фарби виглядає природніше. Тут застосовні коньячні, пшеничні, горіхові кольори, які здатні вигідно підкреслити натуральність і змусити грати переливами пасма русявого волосся.

Жінкам з сивиною рекомендується додавати руді тони – це допоможе краще приховати сиві волоски і надати додатковий обсяг зачісці. Шевелюра буде виглядати пишною і доглянутою.

Мелірування на коротке волосся

15-5

Коротка довжина волосся – не привід відмовлятися від каліфорнійського мелірування, адже фарбування відбувається набагато легше і швидше. За рахунок щадного впливу барвників зачіска стає виразнішим і набуває обсяг. Цей метод представниці прекрасної статі застосовують, коли бажають змінити образ не кардинально, в межах створення гри відтінків відблисків.

Якщо зачіска має форму каре, то фарбування починають від самих коренів, що неодмінно створить додатковий об’єм і додасть елегантності. Якщо ви прихильник короткої стрижки, то можна пофарбувати кінчики пасом, що додасть ефект гри відблисків на сонці. При цьому зачіска отримає додатковий обсяг.

Зробивши каліфорнійське мелірування одного разу – багато жінок на довгий час залишаються його прихильниками, не бажаючи вдаватися до попереднього методу.