Поради по догляду за волоссям!

art-11

Яка дівчина не мріє про красиве і довге волосся? Неможливо не захоплюватися красою жіночого волосся. Але іноді дівчата з довгим волоссям дуже часто стикаються з різними проблемами: жирність, сухість шкіри голови, перетин кінчиків, ламкість, випадання. Багато хто помиляється, думаючи, що ці проблеми вирішуються тільки за допомогою ножиць. Насправді, можна уникнути всіх цих проблем, не докладаючи багато зусиль.

Треба пам’ятати, що можна піклуватися про свої волосся не тільки за допомогою чуд-засобів, які продаються в магазинах та аптеках за великі гроші. Зберегти здоровий вигляд волосся допоможе і щоденний догляд за ними:

1. Для того, щоб волосся росли швидко, організму потрібні залізо, сірка, вітаміни А і В, які можуть вступити в нього з харчовими продуктами.

2. Величезне значення має і вибраний вами шампунь. Важливо вибрати саме такий миючий засіб, який підійде до вашого типу волосся.

3. Волосся потрібно мити тільки м’якою водою, наприклад, можна брати відстояну кип’ячену.

4. Блиск і шовковистість волосся надають відвари різних трав (кропиви, ромашки, столітник)

5. Не можна розчісувати волосся до їх повного висихання. Вимивши волосся, потрібно обсушити їх рушником і залишити розпущеним на деякий проміжок часу.

6. Масаж голови покращує кровообіг, підсилює потік крові, тим самим зміцнює коріння волосся.

7. До вибору гребінця потрібно ставитися серйозно, як би смішно це не звучало. До будь якого волосся, довгого і короткого, підходить гребінь з рідкими не гострими зубами. Коротке волосся потрібно розчісувати від коренів, а довге – з кінчиків, масажними рухами.

У трихології виділяють два основних типи волосся: жирне і сухе. До кожного типу потрібен індивідуальний підхід.

Відрізнити жирні волосся дуже просто: воне швидко стає брудними. Їх треба мити частіше, ніж сухі. Після миття треба сушити волосся теплим повітрям, гаряча сушка протипоказана. Не можна втирати шампунь в шкіру голови, так як від цього сальні залози, активізуючись, посилюють саловиділення.

Сухе волосся теж доставляє багато клопоту. Вони бувають ламкими, січуться і тьмяніють. Від частого миття сухість збільшується, посилюється так зване розщеплення волосся. Від сухості допомагають позбутися різні рослинні масла (абрикосове, кокосове масло виноградних кісточок)

Так само треба пам’ятати, що правильний режим важливий не тільки для організму, але і для волосся. Куріння, важка їжа, безсонні ночі з часом можуть погіршити зовнішній вигляд волосся. Для тих, хто хоче мати красиві доглянуті локони, рекомендується прагнути до здорового способу життя! !