Пшеничний колір волосся кращих відтінків

гл-2

Пшеничний колір волосся залишається в тренді вже кілька сезонів. Це благородний колір волосся, який хочуть мати багато дівчат. Розглянемо всі відтінки пшеничного кольору і розберемося, кому який відтінок йде.

Різноманіття пшеничного кольору волосся

Щоб не виявитися безглуздою з новим кольором волосся, важливо заздалегідь зрозуміти, чи підійде він вам. Палітра пшеничного відтінку досить варіативна, тому ви обов’язково знайдете свій відтінок. Основні відтінки

Пшенично-русявий – цей колір волосся відливає сонячним світлом і має матовий блиск. Значно змінився, нарешті, витіснивши застарілі жовтуваті відтінки.

Темно-пшеничний — віднесений до теплої гамі і включає в себе нотки коричневого, золотистого, рудого. Рекомендований власницям світлого волосся, враховуючи, що здатний надати благородний відтінок волоссю і підкреслити природну красу.

Пшенично-золотистий – такий колір волосся здатний надати образу витонченості і м’якості. Здобув популярність ще в епоху Ренесансу. Відрізняється приємним блиском і приковує погляд.

Пшенично-медовий — базу пшеничного кольору, але також в ньому видно відтінки рудого. Колір слід описати, як поєднання карамельного і золотистого відтінків.

Пшенично-попелястий — найбільш актуальний на сьогодні відтінок пшеничної палітри, як і інші холодні тони. Щоб отримати попелястий відтінок, потрібно включити попелястий тон в основну палітру, зробивши його базовим.

Карамельно-пшеничний — золота середина між блондом і темно-русявим. Не такий яскравий, як рудий, але і не так простий, як звичайний русявий. В даному витонченому тоні видно медові, сонячні, карамельні нотки. Оптимальна їх комбінація наповнить волосся живим і насиченим кольором.

гл2

Фарба для волосся пшеничних відтінків

Вибравши фарбу будь-якого із зазначених нижче виробників, можете бути впевнені у стійкості пігменту і повному розкритті вибраного тону. Зразки здатні радувати живим кольором навіть через місяць з моменту фарбування. При виборі фарби варто також задуматися про техніку фарбування — з пшеничними відтінками ідеально поєднуються стилі: шатуш і мелірування. Ми підібрали для вас варіанти як професійних ліній, так і мас-маркету:

Inoa (відтінки база 9, бежевий 9, 31);
Brelil (професійна). База 9, 32, супер блонд бежевий;
Кемон, фарба на основі йогурту (база 8);
Лонда (профсерия, світлий блондин коричневий 8\7);
Гарньєр відтінок 9 blond;
Cutrin Демі (havanna 9,7 супер світла);
Concept Профсерия тач (світло-пісочний блонд 9,37);
Велла color touch (ранкова роса);
L’oreal мажирель (профсерия, база 9);
Ігора роял (база 9,55);
Ревлон колорсилк (блонд 74).

Кому підійдуть відтінки пшеничні

Щоб зрозуміти, для кого створені пшеничні відтінки кольору волосся, голову ламати не доведеться. Справа не в самому відтінку, а в якості фарби — якщо фарбування проведено грамотно, результат в будь-якому випадку буде гідним. Якщо підходити до питання з усією відповідальністю, варто заздалегідь вивчити правила підбору пшеничного відтінку. Тим самим ви уникнете розчарування після фарбування.

Світло пшеничний колір волосся

Є ідеальним рішенням для власниць світлої шкіри. Якщо ви — одна з них, можете сміливо вибирати будь-який тон світлого пшеничного і спостерігати за тим, як оновлений колір грає яскравими фарбами на вашому волоссі.

1-4

Золотисті і карамельні відтінки пшеничного

Особливо виграшно виглядають в променях сонця, переливаючись карамеллю, золотом і трохи корицею. Підійде також власницям світлої шкіри і блакитних очей, рекомендований до фарбування на світлому волоссі. По популярності займає лідируюче місце поряд з холодними відтінками пшеничного.

14-1

Пшенично-попелястий колір волосся

Найбільш примхливий колір в питанні підбору під типи шкіри і колір очей. Причиною тому — виражений сірий відблиск, що надає відтінку блакиті. Підійдуть власницям матової доглянутої шкіри (дуже важливо відповідність по обом пунктам). Якщо у вас світлі очі, ефект від фарбування посилиться вдвічі. Даний відтінок погано поєднується з проблемною шкірою.

7-3

Середньо-пшеничний відтінок

Є золотою серединою між холодним і теплим тоном. Розумне рішення для дівчат з вираженим відтінком золота на пасмах. Завдяки ноткам перламутру виглядає жваво як на фотографіях, так і в житті.

5-2

Темно — пшеничний колір волосся

Як і у випадку зі світло-пшеничним кольором, дарує волоссю насичений і яскравий колір. Палітра пшеничного настільки варіативна, що процес підбору кольору і фарбування може тривати до нескінченності. Підходить такий колір буквально кожній — не настільки важливо, який ваш натуральний колір і стан шкіри. Вигідно поєднується з низкою технік фарбування, і здатний вигідно доповнити і надати нотки свіжості образу.

3-6

Підведемо підсумок у питанні підбору пшеничного відтінку

якщо у вас темне волосся, не рекомендуємо офарблювати їх в золотисто-пшеничні відтінки: вам доведеться висвітлювати, після чого довго буде зберігатися стійкий платиновий відлив;

для власниць смаглявої шкіри і карих очей підійде золотисто-пшеничний колір, здатний надати образу нотку загадковості і глибини;

якщо ж ви – пекуча брюнетка від природи, переходити до золотистих відтінків пшеничного варто поступово, забарвлюючи волосся на тон світліше з кожним разом;

золото рідко поєднується з холодним кольоротипом, не вигідним чином контрастує з кольором очей і шкіри. Краще зупинитися на злегка бежевому і вершковому відтінках золотисто-пшеничного гами.

При виникненні запитань або сумнівів, оптимально звернутися за професійною допомогою до досвідчених салонних майстрів. Вони не тільки грамотно підберуть індивідуальний відтінок з багатої палітри кольорів, але і зроблять дбайливе фарбування, не завдаючи шкоди вашому волоссю.