Відрощуємо волосся

narashivanie-volos4

У цій статті ми розповімо вам про те, як відростити волосся за короткий термін.

Кожна дівчина мріє про довге і красиве волосся. Але відростити їх буває не так-то просто. Багато хто роками відрощує волосся, але у них в підсумку замість густої шевелюри як і раніше стирчать лише “три волосини”. Що робити в такому випадку?

Щоб за короткий термін відростити красиві волосся, слід для початку постаратися зберегти ту довжину, яка є зараз. Також ви повинні зрозуміти, який стан волосся і з’ясувати, що перешкоджає їх подальшому зростанню.

Перед тим, як ви будете відрощувати волосся і знайдете підходящий для цього метод, спочатку необхідно провести самодіагностику.

Що заважає вам відростити волосся? Ось найбільш часті причини цього:

• волосся сильно випадає;

• вони слабкі, тонкі, сухі;

• є багато посічених кінчиків;

• волосся потребують підживлення корисними речовинами;

• в структурі волосся мало білка, необхідного для росту волосся;

• часте перебування на морозі без шапки.

Якщо виходити з цих причин, ви зможете вибрати підходящий спосіб відрощування волосся. Ось ряд способів, що дозволяють швидко відростити волосся.

1.Мезотерапія.

Це один з найкращих способів відновлення і відрощування волосся.

Під час проведення сеансу мезотерапії фахівець з допомогою голок вводить в шкіру голови розчин, що складається з активних компонентів, а також корисних рослинних речовин і т. д. При цьому пропорції складових і обсяг еліксиру майстер вибирає залежно від стану волосся. Дані речовини після проникнення в шкіру голови сприяють припливу крові до фолікул, а вони після підживлення забезпечують кращий ріст волосся.

Якщо проблема полягає не в облисінні, наприклад, а в слабкому зростанні волосся, то в цьому випадку для досягнення результату необхідно пройти курс 5 процедур. Їх слід проходити раз на тиждень.

2.Ампульна терапія.

Використання ампул веде до того, що в результаті волосся випадає вже менше. Разом з тим відбувається стимуляція росту волосся. Проведення даної процедури відмінно підійде для тих, хто хотів би виростити волосся за короткий час.

В ампулах міститься комплекс корисних мінеральних компонентів. Вони сприяють посиленню обміну речовин, що відбувається в шкірі голови. Також вони відмінно живлять волосяні цибулини. В результаті волосся зміцнюються і прискорюється їх зростання.

Ампульну терапію слід проводити курсами. При цьому кожен курс розрахований на один місяць. Після проходження кожного курсу стан вашого волосся буде поліпшуватися. Але проводити процедуру повинен фахівець.

3.Використання лазера для забезпечення росту волосся.

Використання лазерних процедур можливо в спеціалізованій клініці, або вдома, якщо у вас є лазерний гребінець.

Відмінність у використанні цих методів полягає в вартості проведення даної процедури. Якщо волосся у вас не перебувають у дуже поганому стані, але потребують процедур по їх зміцненню, то в цьому випадку самий дієвий метод – використання в домашніх умовах лазерного гребінця.

Такий прилад в домашніх умовах можна використовувати без попередньої підготовки. Лазерні промені сприяють відновленню синтезу білка в волоссі. А це важливий будівельний елемент для волосся. Білок покращує стан волосяних цибулин.

Тепер про те, як правильно поводитися з лазерної гребінцем? Вам слід повільно провести по волоссю приладом. При цьому напрямок руху має бути від їх кінчиків до коренів. У кожній з точок слід затриматися на 15 секунд.

При цьому тривалість кожного сеансу повинна становити близько 20 хвилин. Ми радимо вам використовувати лазерний гребінець 3 рази протягом тижня. В цьому випадку ви зможете досягти оптимального результату.

4.Використання спеціалізованих засобів для росту волосся.

Це можуть бути різні косметичні засоби.

Добре допомагає для відрощування волосся використання професійної косметики. Її ви зможете купити в спеціалізованих магазинах або салонах краси.

Не купуйте розрекламовані шампуні мас-класу. Гарного ефекту ви зможете досягти тільки при використанні професійних засобів. Якщо у вас випадає волосся, обов’язково додатково використовуйте лосьйони для лікування шкіри і волосся. Вони заспокоюють шкірний покрив, а також сприяють зміцненню коренів. Крім того, вони сприяють посиленню росту волосся. Використовувати лосьйони слід курсом в 2-3 місяці.

Для посилення росту волосся також рекомендується використовувати сироватки. Для проникнення активних речовин вглиб шкіри ми радимо вам проводити час від часу пілінг шкіри голови. У підсумку ви зможете зняти з шкіри ороговілі частинки і поліпшити проникнення до неї кисню. Після цього корисні речовини будуть проникати в шкіру краще.

Для забезпечення росту волосся також рекомендується виконання масажу. Краще всього, якщо такий масаж буде виконувати фахівець-трихолог або масажист, що володіє відповідною кваліфікацією. Також можна виконувати масаж і в домашніх умовах. Тривалість його – не більше 10 хвилин. Найкраще його виконувати рано вранці.

Для забезпечення росту волосся також добре використовувати вітаміни і Бади. Вони особливо корисні протягом осінньо-весняного періоду, коли ми вживаємо в їжу мало вітамінів.

Волосся уповільнюють зростання при недоотриманні вітамінів С, Д, Е, а також В. Також корисні для росту волосся фолієва кислота, біотин і т. д. Кращий варіант – покупка вітамінного комплексу. Його може призначити вам фахівець-трихолог.