Чи шкодить декоративна косметика шкірі?

2897908593

Жінки, наносячи косметику на обличчя, відчувають себе винними. Пов’язано це в основному з тим, що з раннього дитинства мама або бабуся часто говорили, що косметика шкідлива і псує природну красу. Чи дійсно це так? Завдає косметика шкоди нашій шкірі?

Вся косметика ділиться на два типи. Перший тип – це косметика класу люкс, вона не шкодить шкірі. Якщо продукт високої якості, у ній містяться речовини зволожуючі шкіру. Також косметика класу люкс захищає шар шкіри від ультрафіолету, містить антиоксиданти, які борються з природним старінням шкіри. Така косметика шкідлива тільки в тому випадку, якщо у вас алергія на якісь інгредієнти, якщо ви не правильно зберігаєте і застосовуєте косметику, при нанесенні користуєтеся чужими, брудними китицями.

Лікувальна косметика стала дуже популярна. Купити їх можна в будь-якій аптеці. Лікувальні тональні креми добре захищають шкіру від ультрафіолету, крім захисту вони ще й прикрашають шкіру. Є спеціальні пудри, тональні креми, що містять протизапальні речовини, для застосування після хірургічних операцій.

Лікувальну косметику можна носити дуже довго, вона не тільки прикрашає, але і доглядає і захищає шкіру. Нею можна вільно і часто користуватися, але при виборі потрібно знати, що у кожної людини шкіра індивідуальна і не всі креми і тональні засоби підійдуть. Сьогодні косметичний ринок переповнений і є можливість вибрати лікувальну косметику з урахуванням вашої шкіри.

Сучасні тональні засоби сильно відрізняються від крему 60-х років. Помада зберігає вологу на поверхні губ, а якщо вологи недостатньо, вона притягує її ззовні. В даний час всі декоративні косметики містять вітамін Е. Вибирати потрібно тільки товари відомих брендів.

Для сухої шкіри потрібно вибрати косметику на жирній основі, жирні тіні, суху пудру замінити крем-пудрою. Останнім часом виробники додають у креми біологічно активні добавки, які допомагають зволожити шкіру, збільшують еластичність і знімають запалення і почервоніння.