Правила жіночої косметички

04057493

Якщо заглянути в косметичку, ми можемо несподівано виявити, що половина косметичних засобів в нашому розпорядженні вже відслужили своє. Порожні, розбиті і просто старі коробочки і тюбики непридатні до використання і займають зайве місце. Саме час зробити ревізію!

Безумовно, у деяких жінок косметички в ідеальному стані. Вони містять виключно потрібні засоби в акуратній упаковці. Але у більшості жінок щоденний косметичний набір далекий від ідеалу. Може треба зізнатися самим собі, що прийшов час щось змінити. Перегляньте кожен предмет у вашій косметичці і скажіть «Як давно я це використовувала?», «Мені це потрібно?», «Мені це підходить?». Якщо хоч на одне з цих питань ви відповіли «ні» – без сумнівів розпрощайтеся з цим предметом. Тепер пройдемося по основних видах косметики.

Пудра, тіні, рум’яна

Ці засоби необхідно викидати, коли закінчився строк придатності. У середньому він становить від півтора до двох років. Також слід надіслати засіб в сміттєву корзину, якщо поверхня залиснилась від шкірного жиру або крему, в цьому випадку вона дуже забруднена бактеріями. Якщо упаковка зламана або тріснула. У цьому випадку, поправляючи макіяж в присутності інших людей, ви можете здатися неохайною і скупий. Якщо аплікатор забруднений – прання не допоможе, його потрібно замінити.

Щоб на довше зберегти гарний стан пудри, рум’ян і тіней не викидайте прозорі плівочки в коробках. З неї люстерко залишиться чистим, а пудра і тіні – м’якими.

Туш

Варто викинути туш для вій як тільки вона втратить кремову текстуру (на кінчику щіточки не утворюється «кома» з туші). Також у туші, яка зіпсувалася іноді проявляється кислуватий запах. Якщо засіб обсипається, залишає сліди на верхньому повіку під бровою, склеює вії або утворюються грудочки туші в куточках очей – не роздумуйте, цей засіб вам не підходить.

Щоб зберегти якість туші щільно закривайте ковпачок, стежте, щоб на щіточці не утворювалися грудочки, можна протерти щіткою серветкою. Не намагайтеся набрати щіточкою як можна більше туші, здійснюючи нагнітальні руху в тюбику, так туди потрапляє повітря і засіб швидше висохне. Спроби розчинити засохлу туш водою, тоніком або іншим засобом можуть обернутися алергічною реакцією і якість туші при цьому не покращиться.

Тональний крем

Потрібно викидати, якщо засіб поміняє консистенцію, колір або запах. Це може мати негативний ефект для шкіри і викликати роздратування. Якщо ви невдало підібрали тон, не чекайте, поки засмагнете або сполотнієте. Подаруйте його тим, кому цей засіб підійде.

Вам подарували відтінок, який не підходить до вашого типу шкіри або віком, не варто експериментувати.

Поради щодо використання тонального крему прості. Мийте руки до нанесення засобу, щоб уникнути попадання мікробів в тюбик і на обличчя. Зберігайте крем в темному місці: це запобігає розмноженню бактерій.

Помада та блиск

Якщо під впливом модних тенденцій ви придбали всі відтінки рожевого, але тепер сумніваєтеся, що засіб вам підходить чи подобається – залиште тільки ті, якими регулярно користуєтеся, від інших – позбавтеся. Червона помада – незмінний атрибут в арсеналі кожної дівчини. Але якщо ви використовуєте її рідко, її доцільніше не носити з собою, а зберігати вдома. Якщо ви змінили колір волосся – варто переглянути палітру вибраних раніше відтінків, можливо, вам більше не підійдуть.

На стан помади погано впливають як холод, так і тепло. Не залишайте її в холодильнику або в машині. Якщо ви носите блиск поверх помади, регулярно очищайте аплікатор або пензлик від залишків стороннього кольору.